Atelier bra Madalena

Bielizna

Gdańsk, Przytulna 25/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie, bardzo miła i profesjonalna obsługa :)
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Super wątek zamknięty Bardzo miła , sympatyczna i uśmiechnięta Pani Magdalena . Bardzo...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Polecam wątek zamknięty Pani Magdalena jest przemiłą osobą, fachowe doradzctwo. Polecam !
~Adriana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Polecam :) wątek zamknięty Pani Magda to profesjonalistka! Szybko i rzetelnie wytłumaczyła na czym...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Profesjonalnie, sympatycznie i subtelnie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Jestem wręcz zachwycona bielizną, którą dopasowała mi...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

bielizna wątek zamknięty bardzo miła profesjonalna obsługa ze strony Pani Magdy, szeroki wybór towaru,...
~ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Godna polecenia wątek zamknięty Odwiedziłam wiele salonów z bielizną i lepszej ofety oraz brafitterki niż...
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Polecam bardzo wszystkim Paniom!! wątek zamknięty Atelier Bra Madalena - pełen profesjonalizm, naprawdę duży wybór biustonoszy,...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Bra bra brawo! wątek zamknięty Niby każda kobieta zna swoje ciało i wie co zrobić ze swoim biustem.....a...
~olakocha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Pani Magda, wspaniała, ciepła osoba. Pełen profesjonalizm. Staniki jak druga...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

super mile spotkanie i profesjonalizm wątek zamknięty bardzo owocne spotkanie, polecam wszystkim paniom, pyszne ciasteczka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Polecam!! wątek zamknięty Pani Magda jest uroczą osobą, bardzo ciepłą i serdeczną, mogłaby zostać moją...
~B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

naprawdę warto - polecam! wątek zamknięty bardzo profesjonalna wizyta w miłej i komfortowej atmosferze. Każda kobieta...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

polecam! wątek zamknięty Pani Magda rewelacyjnie dobrała biustonosze :) Wcześniej byłam przekonana, że...
~ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

pełen profesjonalizm :) wątek zamknięty Spotkanie z Magdalena to czysta przyjemność, czas dla siebie, zadbania o to,...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

szczerze polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła atmosfera.
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Szczerze polecam, szczególnie Paniom z dużym biustem :-) wątek zamknięty Rewelacja !!! po stokroć dziękuję :-) sportowy panache super, spisał się...
~Jolanta Sekulska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Szczerze polecam. wątek zamknięty Spotkanie z Panią Magdą zaoszczędziło mi wiele czasu oraz energii. Podczas...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Polecam !!!! wątek zamknięty witam :) z całego serducha polecam Brafiterke Magdę !! Pełen profesjonalizm ,...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty Każda z nas powinna dbać o swój biust, bez względu na wiek, podejście do jego...
~Aneta K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry