Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miks - opinia Bardzo polecam ich rozwiazania! Pelen profesjonalizm i bardzo fachowa pomoc
~Miks
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Kriss - opinia Warto wydać pieniądze na ten sklep, bardzo zmieniło to naszą obsługę klienta...
~Kriss
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Celniik - opinia 6 gwiazdek jest wystarczającą opinią odnoszącą się do kompletnie każdej sfery...
~Celniik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Klaudiusz - opinia Jestem bardzo zadowolony z zlecenie Cstore obsługi swojej, świetnie...
~Klaudiusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Zdzisław - opinia Długo nie mogłem przekonać się do korzystania z usług tej firmy a teraz nie...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Zenobia - opinia Bardzo dobrze wspominam współprace z nimi, polecam, pełen profesjonalizm. W...
~Zenobia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Oprogramowanie warte polecenia wątek zamknięty Działamy razem od prawie 5-ciu lat i nie wyobrażam sobie innego dostawcy...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Korzystam z oprogramowania cstore. uważam, że wymaga ono wprowadzenia kilku...
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Elastyczna firma wątek zamknięty Przesiadłem się z wordpresa na ich oprogramowanie. Dostosowali produkt do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Szybka i profesjonalna obsługa. Na chwilę obecną żadnych awarii, oby tak...
~Handlowiec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry