Widok

cc na zimno gdańsk

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Pań miała w tym roku planowane cc na zimno w którymś z gdańskich szpitali? Mam skierowanie na taki zabieg, ale mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu. Gdzie i jak najlepiej to załatwić, żeby nie czekać na skurcze i nie zostać na siłę zmuszoną do porodu sn? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Wojewodzkim mozna sie szybciej umowic na cc jak sie ma skierowanie. Ja mialam cc w Redlowie tez ze skierowania i nie czekalam na rozpoczecie akcji tylko pojechalam tydzien wczesniej i sie umowilam na konkretny termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio jest straszny problem z przyjęciami, bo jak otworzyli nowy oddział Akademii Medycznej, to całe województwo nagle tu przyjeżdza rodzić. Siostra ze skierowaniem do szpitala objechała w Gdańsku 3, w trzecim lekarz nie mógł przyjąć, bo nie było miejsc i obdzwonił inne, miała wybór Kościerzyna albo Redłowo. Przyjmowali tylko nagłe wypadki, a ona musiała mieć wywołanie i to nie było pilne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry