Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PiotrB - opinia wątek zamknięty Odwiedzam Doktora Laskowskiego od 9-ciu lat, od czasu operacji wszczepienia...
~PiotrB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Profesjonalista wątek zamknięty Podziękowania dla wspaniałego profesjonalisty Dr Macieja Laskowskiego! Mam...
~Mieczysław P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Solidny fachowiec wątek zamknięty Do doktora Laskowskiego udałem się po blisko rocznym zmaganiem z bólem okolic...
~Maciej M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług tego ortopedy... wątek zamknięty w gdańskiej przychodni 'wałowa', tak jak ja półtora roku temu. Niestety...
~poszkodowany.
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Bardzo dobry lekarz wątek zamknięty W marcu tego roku doznałam urazu stawu kolanowego. Po wizycie u dr...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

zespół kanału nadgarstka wątek zamknięty Zabieg odbarczenia nerwu pośrodkowego,oraz uwolnienie ściegien APL i EPB...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Z powodu silnego bólu kolana udałem się na ul.Wałową do Dr Laskowskiego. Tam...
~Jan Piątek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty ZABIEG W PAZDZIERNIKU 2010r POWIEM TAK, TO NIE BYL MOJ PIERWSZY KONTAKT Z...
~KRZYSZTOF M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Podziękowania wątek zamknięty Dr Maciej Laskowski wraz ze swoim zespołem przeprowadzili u mnie zabieg...
~Gabriela Kaczmarczyk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam za fachowośc, trafną diagnozę i konkretność.
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

rzeczowy profesjonalista - polecam wątek zamknięty O panu doktorze dowiedziałam się przypadkowo, nic wcześniej o nim nie...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Podziękowania z wyrazami szacunku wątek zamknięty Dziękuję Panu Maciejowi za ludzkie podejście do pacjenta i pomoc wykonaniu...
~Marcin Trocek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Karolina Bugajska - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu dr.M.Laskowskiemu za moje leczenie ,dzięki któremu...
~Karolina Bugajska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Podziękowania wątek zamknięty Chcę podziękować doktorowi Laskowskiemu i Czerwińskiemu za przeprowadzenie...
~Elżbieta Stafin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

prawe kolano po uczestniczeniu w stłuczce autem wątek zamknięty rozpoznanie (w skrócie): skręcenie stawu kolanowego+częściowe uszkodzenie...
~mariusz.zdzieszyński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

Paweł Pazera - opinia wątek zamknięty We wrześniu dr. Laskowski wykonał mi zabieg polegający na rekonstrukcji nerwu...
~Paweł Pazera
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty Codziennie dziękuję Bogu, że na mojej drodze życia w chwili gdy musiałam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2010

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Bardzo dziękuje panu dr M. Laskowskiemu za leczenie mojej mamy Która trafiła...
~Andrzej Żuraw
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

GORĄCO POLECAM !!!!!! wątek zamknięty Od czerwca br. roku jestem pacjentką p. dr Macieja Laskowskiego, u którego...
~NINA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

Szybka,trafna diagnoza! wątek zamknięty Po urazie kolana i wielu nieskutecznych wizytach u ortopedow(pomimo kilku...
~Ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry