Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Osobom ceniącym profesjonalizm wątek zamknięty Obaj doktorzy - pan Laskowski i pan Czerwiński przeprowadzili bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

rekonstrukcja ACL wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować dr Laskowskiemu i dr Czerwińskiemu za świetnie...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Lekarz godny zaufania wątek zamknięty Dr. Laskowski leczył mnie po bardzo ciężkim urazie kręgosłupa. Trafnie ocenił...
~Michał Z.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

PRP wątek zamknięty Za pomocą metody PRP dr Laskowski skutecznie wyleczył mi uraz stawu...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Leczenie złamania ręki u dziecka wątek zamknięty Dr. Laskowski leczy b.trudne złamanie ręki w łokciu u mojego 14-letniego...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Rzeczowy i profesjonalny lekarz. Szybko postawił trafną diagnozę, co...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

znakomity specjalista wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista!!! Już po pierwszej wizycie postawił diagnozę...
~Teresa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

rekonstrukcja ACL wątek zamknięty po raz drugi korzystałem z usług MD Medica, tym razem przeprowadzona została...
~majkel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

gorąco polecam wątek zamknięty Lekarze i obsługa w MD MEDICA to zespół profesjonalistów. W lutym została...
~darek b
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Dr Maciej Laskowski to wspaniały ortopeda-traumatolog. Ma "złote ręce" i...
~Krzysztof K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim dr Laskowskiego, pełny profesjonalizm, szybka diagnoza a co...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

Polecam ! wątek zamknięty Jestem po operacji kolana, wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji....
~Jarosław Górecki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

POLECAM POLECAM POLECAM wątek zamknięty Chciałbym z całego serca podziękować Panu Dr. Maciejowi Laskowskiemu i Panu...
~Antoni K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

oby było więcej takich specjalistów - POLECAM wątek zamknięty Chciałbym z całego serca podziękować Panu Dr. Maciejowi Laskowskiemu i Panu...
~Antoni K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

POLECAM wątek zamknięty Witam. Szczerze polecam dr Macieja Laskowskiego. Wiedza medyczna w połączeniu...
~Jakub Łukasik
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

oby takich więcej wątek zamknięty jestem po zabiegu na moim kolanku-artroskopia, zabieg wykonywał pan dr M....
~andrzej k
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

Profesjonalizm i intuicja wątek zamknięty Polecam Pana dr Laskowskiego i jednocześnie dziękuję za pełny profesjonalizm,...
~Kasia Ł.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

Dziękuję i POLECAM !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jestem po operacji kolana, wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji....
~Wiesław
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 stycznia 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jestem po urazie kolana. Podwójnym. Najpierw uraz i gips, następnie drugi...
~K.R.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i konkretne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry