Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BARDZO FACHOWY SPECJALISTA wątek zamknięty POLECAM PANA DOKTORA LASKOWSKIEGO,JEST TO LEKARZ BARDZO...
~RYSZARD.N
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

Świetny lekarz - polecam wątek zamknięty Bardzo polecam pana dr Laskowskiego, ponieważ po wypadku samochodowym, w...
~Urszula Ś.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

lekarz nastawiony tylko na pieniadze wątek zamknięty wybralam tego ortopede na podstawie ocen wczesniejszych pacjentow z...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

Polecam!! wątek zamknięty Jestem po artoskopii kolana, która była przeprowadzona w szpitalu studenckum...
~Sebastian Rutkowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

FACHOWY ORTOPEDA!!!!! wątek zamknięty Podejście do pacjenta to on ma - trzeba przyznać! 3 lata temu złamałam...
~Małgorzata Osak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

szpital chełmno. wątek zamknięty Jestem po oparacji- artoskopii kolana, która była przeprowadzona w Szpitalu w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjenta. Konkretne decyzje w...
~Sławek Nowik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

NAJLEPSZY ORTOPEDA W TRÓJMIEŚCIE!!!!! wątek zamknięty Witam. Trafiłem do doktora Laskowskiego z uszkodzoną łękotką i skręconym...
~Tomasz Fokt
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie dziękuje, za udaną operację mojej dłoni, która odbyła się szybko i...
~Halina P. Meszkanka Różyn
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Konstanty - opinia wątek zamknięty Pragnę podziękować Panu Doktorowi M.Laskowskiemu za roztoczoną opiekę w...
~Konstanty
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

POLECAM wątek zamknięty Miesiąc temu przeszłam zabieg artroskopii lewego stawu kolanowego. Zabieg...
~Joanna Łukasik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Świetny specjalista, zabieg wykonany fachowo i bez żadnych powikłań. Szybko...
~Romualda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

SZCZERZE POLECAM ! wątek zamknięty Bardzo dziękuje panu dr Maciejowi Laskowskiemu za trafną diagnozę już na...
~Katarzyna O.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

świetny lekarz wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że rzadko który lekarz jest tak konkretny i stanowczy....
~Aneta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

BARDZO DOBRY LEKARZ wątek zamknięty POLECAM PANA DOKTORA LASKOWSKIEGO,JEST TO LEKARZ BARDZO...
~EUGENIUSZ B.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 września 2009

LEKARZ O KONKRETNYM PODEJŚCIU DO PACJENTA wątek zamknięty JESTEM PO ARTROSKOPII KOLANA. ZABIEG WYKONYWANY MIALAM W SZPITALU W CHEŁMNIE...
~ALICJA WIŚNIEWSKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

Polecam tego lekarza! wątek zamknięty Zdacydowanie polecam tego lekarza! Trafnie postawiona diagnoza (inny lekarz z...
~Irena z Niedźwiednika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

Brak wiedzy albo totalna ignorancja... wątek zamknięty Byłam u Pana dr. Laskowskiego ze złamaniem kości udowej. Pan dr. Laskowski...
~Mariola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

ZNAKOMITY SPECJALISTA wątek zamknięty Bardzo polecam Pana doktora Macieja Laskowskiego. Profesjonalnie zajął się...
~Magdalena Sz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

Zdecydowanie najlepszy ortopeda w Trójmieście !! wątek zamknięty Szczerze polecam dr Laskowskiego! Moja noga została wyleczona w trzy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry