Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
100% fachowiec wątek zamknięty W styczniu miałem wypadek samochodowy. Samochód do kasacji, a kręgosłup...
~Maciej Głouszek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 czerwca 2009

SUPER LEKARZ!! POLECAM!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję, za okazałą pomoc w leczeniu stawu kolanowego. Pan doktor...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 czerwca 2009

Naprawa lokcia wątek zamknięty Mialem reke co nia moglem karmic wegorze. Dzieki niemu reka ruszam a wegorze...
~Wojciech Ogrodnik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

dziękuję wątek zamknięty dziękuję za pomoc w wyleczeniu kolana, za miłą i fachową obsługę, za wsparcie...
~Zofia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 maja 2009

KOLEJNY ZADOWOLONY KLIENT !!! wątek zamknięty W czasie biegania uszkodziłem sobie kolano. Zapisałem się na operacje do...
~Maciej K. Gdańsk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2009

Dobry lekarz wątek zamknięty Bardzo sympatycznie,szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście do pacjenta,...
~anna ol.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2009

Leczenie chondromalacji rzepki wątek zamknięty Bardzo sympatyczny lekarz, przyjazne i przede wszystkim profesjonalne...
~K.Ogrodnik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

SWIETNY LEKARZ!! wątek zamknięty bardzo fajny i rzeczowy lekarz. Doskonaly znawca swojego zawodu. Polecam w 100%.
~Zuzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Kolejny raz... wątek zamknięty Kolejny raz dr Laskowski pomógł mojej rodzinie. 4 lata temu "wyprowadził"...
~Wojciech TOMCZAK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

nepotrzebny rezonans magnetyczny wątek zamknięty w październiku 2008 ulegem wypadkowi przy pracy na szczęście w szpitalu...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Kontuzja stawu skokowego wątek zamknięty W wyniku odniesionej na lodowisku kontuzji kostki trafiłam do doktora...
~Mirosława Czurylik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

kłopoty z kręgosłupem wątek zamknięty Dr Macijowi Laskowskiemu za fachową pomoc , opiekę , bezbolesne postawienie...
~Dorota Dąbrowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

opieka po stłuczce wątek zamknięty po tytułowej stłuczce trafiłam do szpitala na zaspie, gdzie...nie stwierdzono...
~Marta i MAriusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

ZŁAMANY OBOJCZYK Z PRZEMIESZCZENIEM wątek zamknięty Obojczyk złamałem 14.10.08 .Po dwóch dniach trafiłem do Pana M.Laskowskiego,...
~Maciej Sz.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

smerfetka - opinia wątek zamknięty ogolnie wielki pozytyw, lekarz bardzo mily, zbadal moze nie az tak dokladnie...
~smerfetka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 grudnia 2008

Artroskopia kolana wątek zamknięty Dziękuję Panu Maciejowi za perfekcyjne podejście do pacjenta i wykonanie...
~Władysław
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

Kontuzja kolana wątek zamknięty Po upadku doskiwierał mi okropny ból kolana, który narastał razem z...
~K.J.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczny lekarz, z super podejściem do małego dziecka! Do tego...
~G.P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

2006- kciuk ; 2007-Artroskopia kolana oraz wiązadła wątek zamknięty Lekarz z powołania. I to w każdym tego słowa znaczeniu. Miałem to szczęście...
~Artur O.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

mirosz - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim,bardzo dobry chirurg,trafilem do Niego po wypadku z...
~mirosz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry