Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godny polecenia wątek zamknięty Trafna diagnoza, szybkie i skuteczne leczenie, przyzwoite ceny. Znakomity...
~Mateusz Modrzewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 października 2008

Po urazie kręgosłupa wątek zamknięty Po wypadku (upadek z drabiny) przewieziony zostałem do szpitala wojewódzkiego...
~Wojciech TOMCZAK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

Polecam!!! wątek zamknięty Trafna diagnoza, szybkie i skuteczne leczenie, przyzwoite ceny. Znakomity...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Kompetentny lekarz wątek zamknięty Skorzystałem z wizyty domowej aby upewnić się czy czekający mnie zabieg...
~Karol Wójcik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

Kręgosłup wątek zamknięty Ból dokuczał mi każdego dnia... towarzyszył przy wstawaniu z łóżka, podczas...
~K.P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

Swietny lekarz wątek zamknięty Doktor Laskowski to bardzo dobry specjalista.Precyzyjnie i bardzo szybko...
~M.N.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2008

brak wiedzy wątek zamknięty byłam z córką na kontroli po złamaniu ręki nie wykonał rtg orzał tylko palce...
~E.P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2008

Polecam serdecznie wątek zamknięty Jesienią zeszłego roku - endoproteza stawu biodrowego. Operacja została...
~M.T.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

Brak wiedzy albo totalna ignorancja ... wątek zamknięty Byłem u Doktora Laskowskiego wiosną tego roku ze złamaniem kości udowej . Po...
~zniesmaczony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2008

M.C. - opinia wątek zamknięty Doktor Laskowski jest świetnym lekarzem i jest to opinia bardzo wielu osób, z...
~M.C.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

GORąCO POLECAM!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Ponad pół roku temu miałam niewielką stłuczkę (niestety tylko z pozoru)....
~M.K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

Godny polecenia lekarz. wątek zamknięty Rozpoznanie trafne, szybkie decyzje, leczenie dobrane idealnie do urazu. Ceny...
~B.Sz.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Polecam wątek zamknięty Pare lat temu doznałem kontuzji prawego stawy barkowego. Kilku ortopedów...
~zadlo102
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2008

Polecam! wątek zamknięty W ubiegłym roku miałem poważny uraz kręgosłupa, który uaktywnił inne...
~Pikador
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

No raczej nie polecam..... wątek zamknięty Po wizycie w gabinecie miałem opinie, iż tak naprawde mój uraz to nic takiego...
~pikuś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

zadlow - opinia wątek zamknięty Ja miałem poważny wypadek (przestał istnieć lewy nadgarstek), a dzisiaj 3...
~zadlow
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
124

postów

116

wątków

do góry