Widok

ciężki dym

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć! Miał ktoś wytwornicę ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca? Wiecie ile to może kosztować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My bedziemy mieli na naszym weselu w lipcu 2017. Placimy 400 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałem wesela, ani dymu, byłem jedynie gościem. Proponuję wziąć kogoś sprawdzonego... Całe wesele było "na poziomie" (ładny dom weselny, porshe jako samochód młodych, open bar itp.), jednak pan od dymu był jedną wielką porażką. To co pozostało po nim, to jedna wielka kałuża na parkiecie. Takiego chlewu co on zrobił, to dawno nie widziałem. Później usiłował zatrzeć to jakąś szmatą.... Jadnak śmierdziała i w końcu rodzice młodych go wyrzucili... masakra z nim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Rozumiem Pana rozczarowanie ponieważ takie sytuacje występują dosyć często. Nie należy korzystać z tanich alternatywnych rozwiązań ponieważ efekt nigdy nie będzie taki jaki powinien być docelowo. Koszt wytworzenia prawdziwego ciężkiego dymu oscyluje w granicach 500zł. Zapraszam na stronę http://dekoracja-wesele.pl/ciezki-dym-wesele gdzie znajdziecie pełną ofertę dotyczącą ciężkiego demu.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Młode Wilki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry