Widok

co do jedzenia

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mamusie poradźcie co dajecie swoim dzieciakom jako przekąski? Jak gdzies na dłuzej wychodziy to mam zawsze problem co zabrąc bo mój synek to bezkanapkowy, do lasu czy nad wodę jedziemy na kilka godzin a co brać do jezenia nie mam totalnie pomysłu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak gdzieś na dłużej idę z córką to najczęściej zabieramy owoce/tubkę owocową, jogurt, różnego rodzaju placki, czasem ugotowane warzywa, zupę w kubku termicznym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas sprawdzają sie jogurty pitne (biorę słomki), serki w tubkach czy normalne jogurty i serki (biorę łyżeczki plastikowe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

może jakieś wytrawne muffinki spróbuj robić, z kukurydzą szynką, będą sycące albo ciasteczka na słono np z serem, żółtym feta, owoce, tubki owocowe mój z kubusia uwielbia i na wycieczkach super się sprawdzają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (19 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry