Widok

co na drugie śniadanie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
co dajecie swoim dzieciaczkom 6-7 lat do szkoły do jedzenia? Widzę, że kanapki się nudzą i wracają, owoce też nietknięte, myślałam żeby te takie tubki tymbarka kupić i mu dawać, myślicie że to będzie wystarczająco sycące na drugie śniadanie? Nie chcę pakowac słodkich bułek itp. A same owoce jakoś nie bardo, bo to obite, a to jakaś plamka i nie chce jeść w szkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://www.dorotasmakuje.com/2016/09/drugie-sniadanie-do-szkoly-ponad-100-pomyslow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jabłko w kostkę z rodzynkami, banan w plasterkach posypany prażonym słonecznikiem, sałatka warzywna, jogurt naturalny i oddzielnie dżem np. truskawkowy- żeby można było wymieszać, muffinki owsiane (z marchewka, bananem, jabłkiem), mus tez daje ale do tego np. wafel ryżowy,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój wnuczek ostatnio zasmakował np. w samym chrupkim chlebku Może też byś spróbowała? Do tego osobno kabanos, jabłka, figi suszone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry