Widok

co na komary dla małych dzieci ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy sa jakies srodki przeciw komarom dla dzieci powyzej roczku?
jedziemy w okolice gdzie bedzie ich sporo...
tworzenie i projektowanie stron internetowych - http://www.ascomi.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłam w zeszłym roku w aptece Orinoko junior i napisane jest na opakowaniu, że od 1 miesiąca więc u Ciebie tymbardziej można używać . U nas niby komarów nie ma, ale ostatnio tak Lenę na buzi pogryzły, że teraz codziennie na noc ją psiukam :)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wczoraj kupiłam w mothercare taką gumową bransoletkę dla dziecka z preparatem pzeciwko komarom i in. insektom, na kleszcze nie działa
jeśli dziecko jest malutkie i isnieje ryzyko, że poliże to, należy zakładać na nózkę lub na wózek przyczepiac
cena 20 zł., działa przez 140-170 h. Jest zamykane pudełecko więc jeśli się nie uzywa to wkłada si do pudelka i wtedy jakby była wyłaczona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co roku kupuję spray "Sio" Ziołolek dla dzieci (chyba nawet od 3 m-ca) przeciw komarom i kleszczom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my również mamy SIO z Ziołoleku - można stosować od 1 miesiąca życia;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sprawdził ktoś urządzenie na ultradźwięki Chicco Zanza No?
taki do wtyczki albo do wózka przenośny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam kiedyś takie dla dorosłych na ultradźwięki, ale komarzyską jakoś nieprzeszkadzały, a mnie głowa bolała, bo niby ich nie słychać, a jednak słychać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - to jest ten "Sio"?

image

czy jest jakaś wersja dla dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok - już wiem :) jest też drugi - dla dzieci :]


image


a gdzie to można kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda, na doz.pl jest. Właście sprawdzałam, bo moje Słoneczko 3 dni temu pogryzły strasznie. Teraz nakrywamy łożeczko firanką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba urodzona jak moja corcia 13 .01??:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też Sio popieramy :P

Mój mąż jak się wypsikał to potem biegał i szukał komarów ;P a wszystkie odleciały...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze szkoda że wcześniej nie widziałam tego wątku :/
ja kupiłam chicco zzzz zanza no, pieruńsko drogi ale można stosować od razu po urodzeniu
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy opaska na rączke sie sprawdza?
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia ja ostatnio Sio widzialam w Smyku
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
antybzz z ziaji jest powyżej 12 miesiąca życia, kupiłam w rossmanie za 6,99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olejek gozdzikowy,kupiłam w aptece
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiaspy - tak 13.01 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny-potrzebuje dla Gabrysia czegos skuteczniejszego niz dzieciecy "sio"! od piatku ma na glowie/buzi ponad 20 ukaszen komarow! pomozcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda posmaruj ukąszenia Fenistilem :)

A tak ogólnie używamy Orinoko Junior w sprayu(jest przeciw komarom, meszkom i kleszczom) i od ok. miesiąca mały prawie wcale nie ma ukąszeń a jak się już jakieś zdarzą to sporadycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie - https://krakowrolety.pl/moskitiery-ramowe.html
To jest solidniejsze rozwiązanie od klasycznych siatek - w zasadzie pod każdym względem.
Tutaj nic nie odpada, nie odkleja się, nie ma tylu komplikacji. U nas to się zdecydowanie sprawdziło i to był dobry kierunek.
Dużo lepszy od klasycznych siatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czy są jakieś dobre, domowe sposoby na komary? Nie chcę kupować tych spreyów...
A co na komary w domu? Tylko urządzenia do gniazdka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Wanilia, kopruchy nie cierpią wanilii. Ja z resztą też ale to jest na prawdę skuteczne. Parę kropel np. aromatu waniliowego do ciasta i spokój. Można posmarować ramy okienne. Na grilla, spacer, nasiadówkę wieczorną posmarować siebie. Stosuję od lat.

W profesjonalnych lokalach i restauracjach stosuje się również takie lampy na komary oraz inne owady https://sklep.technica.pl/lampy-owadobojcze - lampy drogie nie są jak sama widzisz, tak więc mozesz kupić i wypróbować je u siebie w domu (oczywisćie w sezonie jak będą komary)). Działąją dobrze poza tym nie tylko na same komary ale i na inne owady.

Sama interesowałam się tematem i pewnie sobie w tym sezonie wyprobuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam to rozwiązanie - https://krakowrolety.pl/moskitiery-ramowe.html Robi kolosalną różnicę i w zasadzie ciężko mi wskazać jakieś inne, które ma taki sens. Po prostu to jest skuteczne. Nic się nie przeciśnie, będziecie mieć święty spokój i tak to powinno wyglądać, tego również się trzymajcie. A co dalej? To już w 100 proc. zależy od Was. Z tym w zasadzie nic nie trzeba robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry