Widok

cosinus? czy dla mnie też ta szkoła?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy również mogę bezpłatnie uzyskać tytuł technika jeślli mam już inny tytuł technika a nawet studia mgr????
ktoś wie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że tak. Byłam na kierunku kosmetycznym i w mojej grupie było kilka osób po studiach w różnym wieku i każdy mógł przystąpić do egzaminu, nie wszyscy chcieli bo chodzili tam tylko dla przyjemności...:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CIESZY MNIE TO ;)
JESZCZE JEDNO? ZAJECIA SĄ W TYGODNIU CZY W WEEKENDY? JAKIE GODZINY :)?

CHODZI MI O KIERUNEK KOSMETYCZNY WŁAŚNIEL. WARTO ?
CHCIALABYM SIE CZEGOS NAUCZYC...NIE CHODZI O PAPIER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam zajęcia tylko w soboty i niedzielę ale pamiętam, że coś tam kombinowali z piątkami jeszcze jak dużo chętnych na jednym kierunku, godziny różne czasami nawet od 8 do18:( i wiadomo trzeba zaliczać wszystkie przedmioty: anatomię, dietetykę, fizykoterapię a nie tylko te ciekawe jak pracownia kosmetyki:)
czy warto? -zależy od oczekiwań, dla mnie było warto akurat po ciąży na mnie były przeprowadzane wszystkie zabiegi ujędrniające, na rozstępy itp, można się czegoś nauczyć jak się chcę i chemia kosmetyczna też ciekawa: sami robiliśmy kremy i pudry:)
I to, że za nic się nie płaci to nie jest żaden chwyt reklamowy:) nawet fartuszki dostaliśmy i kosmetyki wszystkie potrzebne do zabiegów. Sprzęt też nowiutki i najlepszej jakości:) ja polecam tą szkołę, nawet się zastanawiam czy nie iść teraz na kierunek fryzjerski:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście że tak, w cosinusie polecam naukę jest za darmo i weekendowo można pogodzić życie prywatne z nauką do egzaminu zawodowego :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, możesz ;) Cosinus to bardzo fajna szkoła, darmowa i zaoczna naucza na wysokim poziomie sama chodzę i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam Cosinusa jak już byłam w trakcie magisterki. I nie żałuję, terapia zajęciowa na studiach z psychologii bardzo mi się przydała i przydaje do teraz. Szkoła bez ograniczeń wiekowych itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz, bez problemu polecam cosinusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz uzyskać taki tytuł w cosinusie, całkiem darmowa szkoła. Osobiście chodzę na masażystę i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, polceam cosinusa, to świetna szkoła :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam cosinusa dla każdego, to świetna szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry