Widok

czy jest ktos tutaj z przepuklina rozworu przelykowego????

Sluchajcie w 2016 r zaszlam w ciaze, nagle zabolalo mnie z lewej strony jakby pod sercem, byl to straszny bol, niesamowite kucie ze az zwijalam sie z bolu a prz tym uporczywe wymioty, mialam tak w ciazy z 6x, lekarze nic mi nie stwierdzili, robili usg, gastroskopie i nic, mysleli ze moze dziecko uciska z racji tego ze jestem bardzo szczupla osoba, jednak po ciazy znow to samo az w koncu wyladowalam w ta ndz w szpitalu wojewodzkim na sor i tam zrobili mi usg,tomografie komputerowa i rtg i wlasnie w tomografii wyszlo ze mam przepukline o wymiarach 40 mm srednicy, chirurdzy powiedzieli ze musze zapisac sie na zabieg a przy tym dali mi sonde gdzie po sondzie bole minely i na kolejny dzien wypuscili mnie do domu, jednak czuje dalej lekkie kucie i nie moge swobodnie jesc!!! poszlam zapisac sie na zabieg a tam lekarz powiedzial mi ze jeszcze musze zrobic gastroskopie, gastroskopie mam na 24 wrzesnia jednak boje sie ze w gastroskopii nic nie wyjdzie a mi nie zrobia zabiegu i bede dalej sie meczyc :( co robic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektóre przepukliny są możliwe do wchłonięcia się przez organizm poprzez np . odpowiednie nastawienie przez bardzo dobrego kręgarza, odpowiednie ćwiczenia i rehabilitację oraz odpowiednią suplementację pomagającą w odbudowie chrząstki. Wymaga to jednak trochę wysiłku, systematyczności i konsekwencji w działaniu oraz pewnego nakładu finansowego. Podczas ciąży nastąpiło pewnego rodzaju ,, wyssanie" przez organizm dziecka i Twój pewnych składników niezbędnych do uzyskania np. odpowiedniego pH wód płodowych ( pH 8,5 tak jak w oceanie) co poskutkowało osłabieniem chrząstki międzykręgowej ( najbardziej miękka tkanka w naszym organizmie z której to organizm może w najprostszy sposób ,,coś ukraść" . Całkiem możliwe jest, że przy odpowiedniej suplementacji i innych zabiegach jest wzmocnienie i przywrócenie dysku na swoje miejsce. Takie rzeczy są możliwe, a operacja to ostateczność i wcale nie gwarantuje całkowitego powrotu do zdrowia - konsekwencje będą do końca życia. Proponuję trochę się pomęczyć i zainwestować we własne zdrowie . Sam mam problemy z kręgosłupem i wiem o czym piszesz. Operacja to ostateczność - jeśli wytną , to nie będzie czego ratować, a młody organizm odpowiednio odżywiony, nawodniony, natleniony może się w kilka miesięcy zregenerować ( regeneracja organizmu jest przez 24 h/dobę) to może być kwestą tylko odpowiedniego działania. ( nie polecam suplementów z apteki i ogólnie dostępnych sklepów - nie działają i przepłacisz jak za zboże - musi być odpowiednia ilość substancji czynnych w odpowiedniej formie przyswajalnej dla organizmu - czytać ulotki i nauczyć się przeliczać).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Temat dotyczy przepukliny rozworu przełyku, a nie przepukliny międzykręgowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

do góry