Widok

czy jest ktoś z Przymorza?

witam,
25 lat mieszkałem na Przymorzu,na lęborskiej 21-siedemnastopietrowiec .czy jest ktoś może z okolic?ale też i innych części przymorza,a teraz tu w baninie.jak wspominacie Przymorze?Bo ja, jako 35 latem coraz częściej wracam wspomnieniami do tego czasu.Kościół okrągłak,szkoła 71. Mój Boze,kiedy to minęło.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

czolem, ja jestem z bloku. na ktorym pietrze mieszkales? ja na 11. mieszkalem od 89 do 2000. jezu, bylo masakrycznie. do szkoly tez chodzielm 71. wychowawczyni p. raźny/ raźna- chyba. do okraglaka na rele. fak bylo zaje....cie. moja ksywa byczek. pozdro
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

część Byczek,pamiętam Ciebie,taki 1,90,na 11 mieszkali np.golubowie tacy starsi ludzie,wiem bo chodziłem do nich.a wychowawczyni moja to pani Czyjak,super babka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej,to ja. tera jestem na kolejowej. dzis to prawie 1,87- kurcze sie:))) przymorze to moje sweet dreams. a nasz blok to dreams of the dreams. buziaki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przymorze, ech. moj Boze. ja z okolic Piastowskiej, nie wazne numer. mam 40. przymorze rules
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/watch?v=5-CN7ZBVN0I&start_radio=1&list=RD5-CN7ZBVN0I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam ale wtrace swoje 3 grosze. Jeśli ogarnia Was taka tęsknota za Gdańskiem to czemu wybraliscie Banino?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

hej byczek i Paweł pamiętam jak calowaliście się w męskiej toalecie i nauczycielka was nakryła, ale był obciach. Jesteście żonaci ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Po co pisać tu co kto zrobił w podstawówce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej. Bzowa 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kołobrzeska 25 od 2003 do 2011 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wolna podaj maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozdrowienia od byłego mieszkańca Jagiellońskiej :-) od 1995 roku do 2016 = od 2016 Baniniak :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej tu ciasny Wiesiek , z Przymorza . pamietacie mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałem, że już nie jesteś ciasny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten z Przymorza się nie liczy. Ciasny Wiesiek jest z Przeróbki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry