Widok

czy ktoś był w parku powrotu do przeszłości rumia ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy był ktoś w parku powrotu do przesłości ? http://parkprzeszlosci.pl/ cz ywarto ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

My wlasnie chcielismy isc ale jak podjechalismy i zerkenlam na to stwierdzilam ze chyba nie warto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam też się bardzo podobało, taki bardzo fajny park by wyskoczyć na weekend z miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mega spoko, idealny na 3h dobrej zabawy i najważniejsze że dorosły się nie nudzi jak dzieci się bawią, serio polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Park jest super, obsługa wyciąga dzieciom żywe gady co robi wrażenie - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy i wrócimy na pewno za rok bo warto, nie jest to zwykły park dinozaurów ( jest ich nawet mało bym powiedział) ale dużo innych ciekawych atrakcji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Park na prawdę wciągający, na pierwszy rzut oka bez szału ale wychodziliśmy mega zadowoleni, te atrakcje są takie inne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

3h świetnej zabawy, mają bardzo słabe oznaczenie dojazdu i nie ma ich jeszcze na mapach gps ale Park bardzo fajny, dzieci się mega wybawiły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam że nie warto. Stosunek ceny biletu do atrakcji dramatyczny. Gdyby bilet był za 8 PLN to cena była by odpowiednią do oferty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne miejsce - dużo żywych zwierząt, co dzieciaki uwielbiają najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem miejsce bardzo fajne, jak ktoś dużo jeździ po Parkach to od razu mogę was ostrzec to nie jest typowy park przeogromny ale bardzo absorbujący, mało zwiedzania a dużo zabawy i jakiś dziwnych ( ale fajnych ) atrakcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byliśmy dzisiaj z 3 letnim synkiem, dla niego mega frajda bo bite 3 h siedział w kulkach i z doskoku atakował klocki. Dla dorosłych tragedia i żenaga, do teraz zastanawiam się o co chodzi z tą przeszlością w nazwie, chyba o to, że wszystkie atrakcje są w lipnym stanie. Bilet rodzinny masakrycznie drogi za atrakcje, które mozna spotkać praktycznie w miliony miejscach np. czy centrach handlowych. Nieporozumienie, że dorosły płaci za bilet po prostu stojac i patrząc jak bawi sie dziecko. Labirynt minotaura po prostu pozbijany z paru desek, zapomnijcie o żywopłotach czy innych cudach, dosłownie, z paru desek! Parę węzy w paru akwariach, dwie świnki, kroliki, koza, 2 surykatki i lemury w klatkach. Bilet do zoo jest w tej cenie! No jak nie polecam, ale dla dziecka mozna RAZ iść, ale małego, bo 7 latek wyczuje już lipę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ma się 3 letnie dziecko to może już nie chce się bawić ale zupełnie nie zgadzam się z opinią, ja byłem z dziewczyną bez dzieci i polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych, zgadzam się że labirynt to mało dekoracyjny, mogli bardziej się postarać, po za tym super; Escape room, mini golf, Trampolina automatyczna, gród rycerski ( pojedynki, konkursy łucznicze) no i Zoo gdzie Pani nam dała wziąć na szyje dużego węża i fachowo opowiedziała o zwierzętach, myślę że jak ma się 7 letnie dziecko z którym już można się bawić to zabawy będzie jeszcze więcej.
Na minus ten labirynt i mała ilość działających łuków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce okropne, nie polecam. Zdjęcia na stronie nie są adekwatne do tego co nas czeka na miejscu. Porażka...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
My byliśmy z czteroletnia córka... Tragedia to mało powiedziane.. Najbardziej zaszokowaly mnie przyczepione stare banknoty (chyba pięć sztuk) na drewnianym plocie... Jako przykład pieniędzy z przeszłości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, ten ich kącik rozwoju to trochę żart, ale reszta jak dla mnie super, Pan nawet dał nam potrzymać prawdziwego pytona siatkowego, a dzieci to już w ogóle w siódmym niebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam dwa dwa bo wygrałam wejściówki, otwarcie mieli słabe bo byłam i nic nie działało prawie ale teraz jak byliśmy w czerwcu to już super, atrakcji pełno, dla nas najfajniejszy był pokój zagadek i żywe gady a dla dzieciaków wiadomo plac zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

My byliśmy 2 razy - 1 raz jak była pogoda i było super a drugi raz w deszczu i średnio w taką pogodę wiec polecam ale jak nie pada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Długo się zastnawialiśmy czy wejść bo przez płot wygląda jak by tam nic nie było, ale pozory mylą bo weszliśmy i nie żałujemy, mega fajny pakiet zabawy dla rodziny i jak się wejdzie na bilecie rodzinnym to ceny też całkiem ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

My byliśmy w lipcu 2018 roku po raz pierwszy więc nie wiem jak było w 2017 ale z czystym sumieniem mogę polecić, co roku jeździmy nad morze i to miejsce było dla nas nowe, fajne doświadczenie : pogłaskanie lemurów, trzymanie węza , strzelanie z łuku, ogolnie super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja byłem 2 miesiące temu i w zeszły weekend jeszcze raz. Za pierwszym razem miałem mieszane uczucia, ale dzieciakom się mega podobało, więc wybraliśmy się jeszcze raz i tym razem zupełne zaskoczenie. Praktycznie wszystkie uwagi które miałem zniknęły. Nawet bilet rodzinny zrobili i wprowadzili frytki. Dzieciaki nie chciały wyjść, przez ponad 2h super się bawiłem, później głównie leżaczki i chwila odpoczynku od dzieciakow... ale przy piwku czas miło leciał. Młodzi cały czas pytają kiedy powtórka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

No to dodam opinię od siebie, bo wspomnienia mam świeże.
To na pewno nie jest duży park z wieloma atrakcjami i za korzystną cenę. To sobie trzeba uświadomić na początku.
I teraz, jeśli kupimy bilety okazyjnie, na przykład z jakiegoś serwisu z tańszymi biletami, a dziecko będzie z towarzystwem, to zabawa może być fantastyczna. Jest miejsce do biegania, duży dmuchaniec, labirynt, namiot z pięterkami i kulkami, domek z klocków, trampoliny a dla dorosłych leżaki i kawa. To te elementy do wyszalenia się.
Jest śliczna kózka, przesympatyczne króliki, kogut z kurą oraz gadolandia (niby mały domek ale ze wspaniałymi zwierzakami (maciupki kameleonik, prześliczne kajmanki i inne...). Podziwiać jest więc co (a i nabiegać się za mleczem i innymi, co lepszymi kąskami). Dla siebie można pozrywać czerwone porzeczki. Te krzaki okazały się bonusową atrakcją. Mam nadzieję że nie znikną, a może i coś przybędzie. Zdaje się że i ognisko można palić, gdy się ma materiały. Jest więc klimatycznie.
Ścieżka edukacyjna skromna ale dorosły ma czym się zająć czekając na dzieci a i dzieci, o ile się je złapie, można niektórymi informacjami zainteresować. Inna rozrywka - "escape room", kapitalna! Moje dziecko z entuzjazmem rozwiązywało zagadki a i ja się wciągnęłam.
Są też samochodziki ale za wolno jeżdżące jak na tor jak dla gokartów i za drogie.

Obsługa - na wysokim poziomie.
Ogólnie - przyjemnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapomniałam o minigolfie a tymczasem właśnie tam nieźle się bawiłyśmy z córką. Też polecam. Ktoś się skarżył na kaucję za kije i piłeczki (nie tu, na blogu jakiejś "Grażyny" czy innego "Janusza"). Kaucja to znane rozwiązanie z minigolfa. Do uczciwego pieniądze wracają za chwilę. Nie wiem jak można mieć z tym problem. Podejrzewam że bez trudu można się też porozumieć co do innych rozwiązań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wow, widzę sporo hejtu na ten park, nie wiem jaki mieli start ale my byliśmy na dzień dziecka i mogę uczciwie polecić ten park, eksponatów jest na prawdę mało ale atrakcji jest pełno i to mi się spodobało w tym miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli nazwa jest park powrotu do przeszłości to spodziewasz się jakiej wystawy, zabawy, eksponatów edukacyjnych, tego nie ma. Można się tam pobawić czyli jest to nazwijmy to plac zabaw a nie żaden park powrotu do przeszłości... Super że można kupić frytki, ale za tą cenę i pod taką nazwą oczekuje się czegoś innego...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jja odwrotnie uważam, że ceny są bardzo tanie bo nie ma ukrytych opłat w środku, toalety, parking i wszystkie atrakcje już za darmo, ten kto jeździ po parkach to wie że to rzadkość dlatego daje 5 gwiazdek bo park jeszcze w porównaniu do innych droższych to na 4.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hmm ... "na przyklad" to się spodziewam powrotu do przeszłości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto, kolejki na trampolinach a obok nie ma za bardzo ławek to taki minus od mnie a po za tym to bardzo nam się podobało i nie drogo bo wszystko w cenie tego biletu wiec ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żenada. Właśnie wróciliśmy. Plac zabaw może i niezły, ale nie jechaliśmy na plac zabaw. Napaliliśmy się na podróż w przeszłość. Aż mi słów zabraklo po wejsciu. Powinni zmienić nazwę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto fajna zabawa i obsługa dziś byłam . Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ogołnie szalu nie ma, ceny nieadekwatne. Mimo moich negatywnych wrazen 5 letni synek był zadowolony. Naoglądał się gadów, wyszalał bez limitu na trampolinach, kulkach, pooglądal kozy, króliki. Przewodnik był bardzo miły, jednak synka w ogóle nie zainteresował. Jesli macie obskoczone wszystkie ciekawe rzeczy w trójmieście to warto wziac bilety z groupona i tam wpaść, bo mimo wszystko to jakaś odmiana, mimo ze miejsce nie porywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja byłam.
Tu moja dokładna recenzja : http://mother-andson.blogspot.com/2017/04/powrot-do-przeszosci-czy-na-pewno-chce.html
Zapraszam serdecznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy dziś z 1,5 i 3 letnim dzieckiem-samo hasło POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI tu się nie sprawdza, jest to raczej park rozrywki średniej klasy, mamy wrażenie robiony tanim kosztem. Po pierwsze sam namiot z kulkami i platformami-niebezpieczny, wystające pręty (tak dosłownie pręty!), śruby, porażka. Jazda autkiem przy cenie 21 zł bilet normalny i 17 zł ulgowy, kosztuje 7 zł - przesada.
Mało miejsc/ławek przy atrakcjach, aby rodzic mógł sobie usiąść, czekając na dzieci.
Reszta atrakcji fajna. Miła obsluga.
Park ogólnie dla starszych dzieci, 3 latek bawił się dobrze, 1,5 roczne (mając zakaz bawienia sie w "kulkolandii" z wymienionych już powodów) słabo.
Dla nas-z braku laku można odwiedzić.
Właściciele musieliby jeszcze trochę dopracować park-to taka mała sugestia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaje fajno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsze miejsce w Polsce, pierwszy raz w życiu głaskałam lemura i trzymałam egzotycznego węża.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No nie wiem czy najlepsze miejsce w Polsce, ale zgadzam się że robi wrażenie, na prawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam.

W dniu dzisiejszym razem z rodziną i przyjaciółmi z Krakowa postanowiliśmy odwiedzić tak zachwalane miejsce jakim jest Park powrotu do przeszłości. W Internecie widnieją fajne zdjęcie, które zachęcają żeby odwiedzić to miejsce. Po pierwsze cena jest nieadekwatna do atrakcji zaproponowanych przez właścicieli.Zaledwie trzy dinozaury, klocki lego brudne i mokre od wczorajszego deszczu, jeśli chodzi o zwierzęta dwie surykatki, 2 świnki, 1 królik, 1 kurka,2 lemury i kilka węży. Zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci jest tak brudna, że pozostawia wiele do życzenia...Plac do gry w golfa podstawie bez komentarza.
Z ręką na sercu nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej pojechać do zoo do Oliwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie warto ! Dorosły też się nie nudzi a kawiarnia obok placu zabaw to super rozwiązanie, polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

do góry