Widok

czy ktoś tak miał?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam, od dłuższego czasu mam mdlosci, nie ciąga mnie na wymioty, ale jest mi niedobrze, praktycznie całymi dniami. ostatnio to ustąpiło ale znowu to mam. czy ktoś może miał takie coś? od razu mówię że to nie ciąża, bo okres mam co miesiąc, co prawda cykl mi się wydluzyl, ale jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A masz katar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamienie w woreczku żółciowym u mnie dawały takie objawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może pasożyty:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że najlepiej będzie udać się do lekarza, diagnozy przez internet to nienajlepszy pomysł.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

przyczyn jest wiele, sprawdź w jakich sytuacjach się to powtarza
stresy masz może?
wrzody? inne problemy z żołądkiem, jelitami, trzustką, torbiele jajników też dają podobne objawy
miesiączka?
jest jeszcze coś takiego jak zespół cyklicznych wymiotów, czasem dotyczy samych mdłości
Zdecydowanie polecam wizytę u lekarza, usg brzucha na początek i szukanie dalszej przyczyny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, ostatnio dużo się stresuje, ciągle się czymś przejmuje. jestem też po zapaleniu oskrzeli (początek grudnia), później miałam źle wyniki morfologii, podwyzszone tsh, ale na szczęście wszystko wróciło do normy i tarczyce mam zdrowa. mój aktualny okres tez leci jakby chciał i nie mógł, i też muszę długo na niego czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry