Widok

czy możecie polecić spray na opuchnięte nogi ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy możecie polecić spray na opuchnięte nogi ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprayu nie znam, ale pod koniec ciazy mega mega puchly mi nogi. Moimi sposobami oprocz ukladania do gory i odpoczynku bylo. Moczenie w misce z letnia woda z jakas tam sola, potem smarowalam tym kremem w rossmana babydream (taniutki ale naprawde mi przynosil ulge) albo kladlam rozbita zimna kapuste na stopy i nogi troszke ponad kostki. Swietne!;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można tez zamrozić mokrą peluchę tetrową i taką zmrożoną przykladać na nogi ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja moczylam w misce z zimna woda, nic innego nie pomagalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopiero po porodzie (będąc już na Polankach) kolega widząc moje okropnie opuchnięte nogi powiedział mi o kremie, który pomagał Jego Żonie :) http://www.dax.com.pl/s/katalog/produkt/224
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy nie słyszałam o sprayu na ciężkość nóg, ale polecam usunać problem od środka- weź maxi3vena z hesperydyną i kwasem askorbinowym, już jedna tabletka dziennie realnie pomoze wzmocnic układ krążenia i żyły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

nawet nie słyszałam, że są takie spreje ;) ja staram się jak najczęściej spacerować, ale z doświadczenia wiem że jak się długo pracuje przed komputerem, to nie chce się nic. na mnie działały tabletki maxi3vena, które wzmacniały naczynia krwionoścne, poprawiały krążenie i łagodziły ból, więc nogi też tak nie puchły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja tez uwazam ze lepiej sprawdzi ci się maxi3vena. Sprej może ci pomoc walczyć z opuchlizna ale nie długofalowa i raczej nie będzie poprawiał krążenia tak jak tabletki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry