Widok

czy przekazujecie 1%swojego podatku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie.czy przekazujecie komuś 1%swojego podatku?Czy jest to osoba prywatna tzn np dziecko pod opieką fundacji czy inna organizacja. Pytam z ciekawości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przekazuję 1 % jak i w zeszłym roku na małą córkę Państwa Golimowskich, którzy bardzo ucierpieli w pewnym wypadku szeroko opisywanym i komentowanym w necie i telewizji (wypadek na Świętokrzyskiej w Gdańsku). Dziewczynka mimo upływu paru lat nadal potrzebuje wielkiego wsparcia, walczy w sumie dalej o swoje życie. Można też wpłacać na fundację, która zbiera dla niej pieniążki na leczenie. Polecam. Cudowna rodzina (znana mi osobiście), kochająca się, w dużej potrzebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głośno było o tej sytuacji w mediach.
Dobrze są takie osoby jak Ty które przekazują swój 1% osobom potrzebującym zwłaszcza dzieciom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty Miśka, co Ty niby przekazujesz? jaki 1%? Przekazuje 1% osoba pracująca...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można pracować i nie na etacie, można nie być pracownikiem, można mieć dochody z innych źródeł, a z kasy trzeba się rozliczyć, bo skarbówka wywęszy wszystko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, na fundację Gajusz, prowadzącą m.in. Ośrodek Tuli Lili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odkąd tylko rozliczam się z US, zawsze przekazuję 1% podatku, moi rodzice i rodzina męża również.
Pracowałam prawie 2 lata na onkologii dziecięcej, wiele widziałam i dlatego moje pieniążki zawsze idą dla dziecka, które jest pod opieką szpitala/poradni onkologicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Przekazuję albo na wośp, albo na gdańskie hospicjum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, kiedyś przekazywałam na dziecko przyjaciółki, które jest pod opieką fundacji a teraz przekazuję na moje dziecko, które jest niepełnosprawne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przekazuję. Im mniej dla urzędu tym lepiej. od kilku lat wspomagam syna chorej koleżanki ze szkoły.wcześniej oddawałam na hospicjum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry