Widok

czy rośnie nam mały fetyszysta?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny pomóżcie,mój mały 2l.ma od jakiś dwóch miesięcy fisia na punkcie stóp,szczególnie moich.Wącha je,całuje,głaska,jak tylko uda mu się je dosięgnąć,bo staram się je chować.......
wczoraj przeszedł samego siebie,bo ściągnął majtochy i chciał gołą pupą uściąść mi na stopy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
hehehehe :D dobre :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestań się tym przejmować, mam to samo tylko ze synek ma 3 latka,nie zwracamy na to uwagi, przejdzie mu!!!Śmiejemy się, że mamy w domu Brunona Schulza,on też miał fisia na punkcie stóp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może młody Tarantino :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stopy ogólnie śmieszne są, nawet bez podteksty seksualnego. Moje wyglądają jakby żyły swoim życiem, opalone w paski, z różowymi paznokciami, dwa dziwne stworki. jak z kosmosu, każde ma 5 małych dziwnych czułków. Nie dziwię się, ze dzieć ma frajdę i różnymi częściami ciała próbuje zbadać, co to. A paznokcie masz pomalowane?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam zawsze pomalowane:)troszku mnie uspokoilyście hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam fisia na punkcie stóp u dziewczyn też miział dziewczynie stopy nogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siedział pytulał stopy dziewczyny i głaskał diewczyne po stopach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przejdzie, zostanie na całe życie ale to nic grożnego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn od dawna (2 latka 3 miesiące) ma obsesję na punkcie gołych (jedynie damskich) nóg - nieraz kazał mi ściągać rajstopy żeby się móc przytulić. Ponoć jest to normalne zachowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie martw się moja bratanica jak miała ok 2-3 lat to miała bzika na punkcie butów, kapci, wszytkiego co nosi sie na nogach. gdzie nie pojechała czy to u znajomych czy rodziny zawsze wszystkie buty musiała "obwąchać" a teraz ma 6 lat i jak jej o tym mówię to ona mi na to, że ja mam kota bo ona na pewno butami sie nie bawiła. hehe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
stopy przerabialismy pol roku temu a dokladnie ich wachanie u innych domownikow :) teraz na topie sa moje wlosy i przytulanie buzi do nich, glaskanie, dodykanie brzuszkiem, Zobaczymy jak dlugo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha, dobre:) mój też lubi stopy, a jak kiedyś leżał na przewijaku i chciałam jakoś go rozweselić, to go takim gumowym termometrem między paluszkami smyrałam, to później był taki szał na Lilli, bo tak się nazywa dziewczynka z termometru;p że ciężko było opanować euforie:) a jak postanowiłam mu już go nie dawać to wszystko co sie da wkłada sobie pomiędzy duży palec a ten następny, szczebelki od łóżeczka, mój nos i wszystko co podłużne;p wygląda jakby go to bardzo jarało, ehh..ale już się przestałam tym martwić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mala tez lubi moje stopy ciagle mnie po nich gila,przytula sie , bawi sie paluchami:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach pamiętam stópki mamy i żałuję że dorosłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak miałem mając jakieś 3-4 lata. Lubiłem się bawić stopami koleżanek mojej Mamy. Słabość do damskich stóp pozostała do dzisiaj...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie tak samo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry