Widok

czym bawią się wasze dwulatki??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Córka ma całą masę zabawek od pluszaków przez różne kolorowanki, książki i klocki skończywszy na interaktywnych. Większość z nich ma już jakiś czas i mam wrażenie, że zaczyna się nimi nudzić. Cały czas siedziałaby przed tv lub laptopem.
Czym najchętniej w domu bawią się wasze dzieci? W jakie zabawki warto zainwestować? Zbliżają się jej urodziny a więc coś nowego się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt ze moj dwulatek to chlopak ale pieknie SAM bawi sie klockami drewnianymi buduje-burzy i tak w kolko. Drewniana kolejka z ikei, pilkami wszelkiego rodzaju, dominem z firmy czu-czu no i autkami,helikopterami itd. Czasami potrafi nawet godzine sam sie bawic i nie wolac mamo!!!:-) a i z nie zabawek:-) to skakanie po kanapie, po koldrze na dywanie czy rozlozonych poduszkach na ziemi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba taki etap albo zależy od dziecka bo moja dwulatka też na dłużej się niczym nie zajmuje ale pomału się to zmienia Przez pewien czas miałam ogromny problem żeby kupić nową zabawkę a te co miała straciły jej zainteresowanie bo zwyczajnie z nich wyrosła Teraz na czasie są ludziki little people oraz lalki i wózek Najlepiej jednak spędza czas na placu zabaw tam nie potrzebuje naszej uwagi za to w domu lubi siadać z nami do malowania, wycinania i kolorowania Chętnie nas naśladuje np. "czyta" swoim misiom bajki wtedy też znika na dłużej w swoim pokoju My też za kilka dni obchodzimy urodzinki a na prezent wybraliśmy zabawkową kuchnię a od dziadków dostała kucyki pony z pociągiem (czas pokaże czy trafione prezenty)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie tez chlopak, teraz ma faze na autka roznego rodzaju, lubi sie z nimi bawic ale rzadko sam, zawsze ktos musi mu towarzyszyc. a jak u Ciebie dziewczynka to na pewno spodoba sie jej zabawa w kuchni, moj to tez uwielbia, czesto daje mu garnek, jakies lyzki drewniane czy chochle wrzucam pare warzyw i udajemy ze gotujemy zupke.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
moja Córka ma rok i 10 miesięcy i tak was czytam (klocki,czytanie misiom) i się zastanawiam czy w dwa miesiące nadrobi tak dużo?
w tej chwili lubimy chodzić na spacery i plac zabaw.. pojawia się pchanie wózka i zabawa lalą :) ale tak na prawdę to uwielbia zabawę z Tatą i Dziadkiem.. wtedy żadnych zabawek nie trzeba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ania, myślę że nie ma się nad czym zastanawiać bo każde dziecko jest inne i co innego lubi Najważniejsze by zabawa w taki czy inny sposób sprawiała Twojej Córci radość :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja Zosia i Kasia, to kochają jedną zabawkę kupiłam im kiedyś saksofony - https://mia-u.pl/p/61/22857/saksofon-klinika-dla-pluszakow-muzyczne-zabawki.html i teraz po prostu chodzą z nimi wszedzie, udają , że coś grają i mają switną zabawę!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry