Widok

do kobiet w ciazy

Kobieta Jasień Temat dostępny też na forum:
Witam was serdecznie, jestem obecnie w 16 tyg ciazy, chciałabym jakos aktywnie spedzac ten czas. Czy polecacie jakieś miejsca gdzie organizowane są spotkanie sportowe dla cieżarnych np jakas JOGA? albo jakies dobre szkoly rodzenia? jestem z szadołek wiec jak najbliżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.

Ja rownież jestem w 16 tyg ciazy, jestem z zakoniczyna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz czy gdzieś odbywają sie takie zajęcia??
Dodam ze mam 21 lat :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blisko Szadółek to nie za bardzo wiem. Ja jestem z Oruni Górnej i jak byłam w ciąży to też szukałam. Znalazłam kilka klubów, w których były organizowane takie zajęcia dla ciężarówek. Jednak nie mogłam na nie uczęszczać bo były tylko w godzinach porannych a ja prawie całą ciąże pracowałam więc odpadało :( Kupiłam sobie płytę z ćwiczeniami i sama ćwiczyłam w domku. Poza tym dużo spacerów. Teraz chodzę z synkiem na basen dla niemowlaków na basen Politechniki Gdańskiej i są tam organizowane zajęcia w wodzie dla kobiet w ciąży i myślę, że to super sprawa jest.

Jakbyś chciała pogadać o ciąży czy porodzie to chętnie odpowiem na pytania bo sama pół roku temu rodziłam, więc w miarę na bieżąco jestem w tym temacie.

Mój mail: gosia.chmielecka@gmail.com

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
ja jestem z Zakoniczyna, jestem w 23 tc i wiem, że na Świętokrzyskiej mają zajęcia dla ciężarówek :) mam zamiar się tam wybrać w najbliższych dniach. Czekam tylko na wizytę u lekarza, bo potrzebne jest zaśw. o braku przeciwwskazań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W nh fitness mają zajęcia aktywna ciąża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry