Widok

dobry chirurg trójmiasto - poratujcie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w opisie - mam hemoroidy - wstydliwy i drażliwy temat, polećcie chirurga, do którego mam się z nimi udać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pamiętam jak się nazywa ale z tego co pamiętam znajoma z takim problemem byla koło klifa w gdyni
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a coś dokładniej jakiś telefon, adres - moglabyś się dowiedzieć? mieszkam koło Klifu, ale nie wiem gdzie tu przyjmmuje prywatnie chirurg
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poleca dr. Bednarek z Clinica Medica w Gdyni, mnie operowala wyciecie pecherzyka zolciowego i tescia tez. Mila, rzeczowa, konkretna i zna sie na rzeczy. Moim zdaniem b. dobry chirurg.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno musisz iść do chirurga? Bo moje hemorojdziska zniknęły same kilka tyg. po porodzie. A też już sądziłam, ze mnie chirurg czeka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu chirurg z tym sie idzie najpierw do proktologa - jest na zaspie w przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proktolog - pierwsze słyszę - nawet nie znałam takiej specjalności, wszędzie czytam, że chirurg.

wypadł mi jakiś guzek, który nie chce się schować i naczytałam się, że trzeba go podwiązać, myślicie, że jest szansa że on sam się wchłonie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, ja kojarzę dobrego chirurga, ale niestety w innym rejonie. No, ale jakbyś była w Poznaniu to możesz odwiedzić https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/chirurgia-ogolna/ . Tam spotkasz się z rzetelną i profesjonalną diagnozą oraz szybką reakcją na wszelkie problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

księgowa?? czy warto? (35 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry