Widok

dobry stomatolog poszukiwany

poszukuję dobrego Stomatologa,
fajnie by było na nfz,
albo taki, który nie pusci mnie z torbami ;)
byle był dobry,
i najlepiej w okolicach Chełm, Starówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Spółdzielnię Lekarską na Szerokiej 29
weszłam na ich stronę.
polecasz ogoś konkretnego z kadry stomatologicznej?
jakie mają ceny?
czy NFZ? chyba nie?

Moze ktoś jeszcze...
ja chodze do studenckiego szpitala do dentysty do dr Julia Kalnik i chwale sobie jest ok i jest na nfz
Ja chodze do tej przychodni
Polecam kazdemu przyjmuja na nfz obsluga jest suuuper
http://miladent.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Maciej Krzesiński jest najlepszy moje dzieci tez do niego chodza
polecam doktor Annę Nagórską z Przychodni Eter Med na żabim kruku,przyjmuję na NFZ (leczy całą naszą rodzinę)
ja też polecam Miladent byłam na Garncarskiej - naprawdę fachowo i bezboleśnie i megaszybko :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rybalon, polecasz kogaś konkretnego?
Asienkaj, oni przyjmują popołudniu też, czy tylko do południa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jezdze az do rumii janowo od kilku dobrych lat i wiem, ze nigdy do innego nie pojde poki co. robi wszystko szybko sprawnie i duzo taniej niz gdzie indziej.. ide do niej to mi robi zeba za 100zl razem z plomba biala itp a na morenie np za sama plombe chca od 120zl.
ta w rumii nazywa sie Alicja Biniecka-Czaplewska. pol rodziny juz do niej u mnie chodzi:D bo jest tania i solidna;)
Amelia Zofia 1225g, 43cm:) jestem mama!

image
ja tez jezdze do Rumii Janowo ale do Karoliny Mikolajczyk
Dziewczyny , Rumia to dla mnie zdecydowanie za daleko :)
ale dziękuję i prosze o wiecej :)
Ja bym wolała zapłacić parę złotych więcej i nie tłuc się przez poł Trójmiast albo i dalej... dojazd i stracony czas też kosztuje. Więc jesli się nie ma swojego sprawdzonego lekarza, to nowego najlepiej szukac w swojej okolicy, ew. w centrum, na trasie do pracy.
no właśnie...

Nadal szukam.

Czy moze ktoś coś powiedzieć o stomatologach w Luxmedzie? Prawdę mówiąc ceny na stronie int. trochę odstraszają, ale moze jest tam ktoś godny polecenia?

a w tym Miladencie jakie są ceny?
A ja mogę Ci polecić dr Agatę Wilską, jest chirurgiem szczekowym ale leczenie tez robi, robilam u niej 2 zeby i juz 4 lata cisza w tym jeden kanałowo. Jak zaczniesz chodzić to pozniej juz sa znizki.
http://www.wilska.pl/
a jak cenowo to wygląda?
teraz to nie wiem,a na stronie cennika brak
tania to może i tak... też do niej chodziłam. poprawiam teraz w gabinecie na starowiejskiej. Najlepsze jest że ostatnio Czaplewska zmieniła stronę www na stomatolog-rumia.com a tak się składa że na starowiejskiej mieli stomatolog-rumia.pl Ludzie wstydu nie mają... Ale adres www opinii nie zmieni :-)))
Zęba plombuje 10 minut bez paragonu,jakość odpowiednia do czasu,po kilku latach chodzenia do niej wydałem 10 tysięcy na wyleczenie zębów
POLECAM DR MARZENĘ ZACHARSKĄ Z MORENY WSPANIAŁA STOMATOLOG DOKŁADNA, KONKRETNA I NIE DROGA
Polecam dr.Staskiewicz przyjmuje na jaskolczej i prywatnie na dworcu glownym stomatolog od serca -nie droga a czyni cuda
Witam
Gdzie w Gdańsku przyjmuje dr.Staśkiewicz prywatnie?
Dziękuję,pozdrawiam
Czy byś mogła podać nr.telefonu dr.Staśkiewicz i gdzie dokładnie przyjmuje prywatnie?
Polecam DR.Kaliszak.Przyjmuje w przychodni w Brzeznie.
A ja polecam dr. Małgosię Szymczak z Eurodenticy z Gdyni, trafiłam tam w ubiegłym tygodniu ze złamanym zębem z przodu,Pani DR.tak mi go zrobiła, że patrzę i patrzę w to lustro i nadziwić się nie mogę, bo zupełnie nie widać ,że mam wypełnienie,super, bezboleśnie, miło i przystępnie cenowo-hit!
Gracjana Zarembo Rumia - nie szczególnie. Raczej oschła i małomówna, co nie jest najlepszą cechą lekarza. Dla mnie dobry lekarz to taki, który fachowo objaśnia co będzie robił i dlaczego oraz jakich użyje leków/materiałów. To już nie są czasy jak jeszcze przed kilkunastoma laty. Faktem jest dobre podejście do dzieci. Do rodzica już tak miła nie jest - tylko wystawia rachunki. Swoją drogą za wypełnienia w zębach mlecznych to rumscy dentyści nieźle sobie liczą. Jak za stałe zęby u dorosłego... A przecież i mniej pracy i mniej skomplikowana - kanałowo np. nie leczą. Po prostu zdzierają z rodziców, którzy przyjdą z dzieckiem z dziurawym mleczakiem. A zdzierają nawet za najmniejsze brązowe przebarwienie. O higieniste p. Zarembo to wolę się nie wypowiadać. Bo co można powiedzieć o osobie, która widzi że zaklejany jest mały ubytek, a nazywa to leczeniem kanałowym... Tak się składa, że niektórym osobom tzw. "ściemy" sprzedawać nie wolno, bo się niektórzy znają na tym fachu... Pozdrawiam i życzę większej pokory i mniejszego zadzierania nosa, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. P.S. W tych czasach niejeden "laik" sporo się dowiaduje z internetu i innych źródeł i nieźle się w temacie orientuje, dlatego apeluję o lepsze traktowanie "zorientowanych i/lub wykształconych" klientów, w końcu chodzi o to, żeby do Was przychodzili i zostawiali kasę czyż nie? A konkurencji przybywa...

Wypełnienie mleczaka u tej Pani zajęło chyba 2 minuty. Jak można w tak krótkim czasie zaplombować ząb?
Pamela Dudek z Neodental w Rumi - młoda dentystka, raczej zmałym doświadczeniem, porażka. Może i umie zagadać dziecko ale jest mało profesjonalna i mało przyjemna. Podważa życzenia i zdanie rodziców. Sama chce decydować co będzie robiła u dziecka bez uzgodnienia tego z rodzicem. Nie mówi co i jak będzie robić. Do tego ceny za wypelńienia mleczaków z kosmosu i wymyślane na miejscu. P. S. Nie wystawiają rachunków. No po prostu porażka. Odradzam to miejsce z tą Panią. Do tego jest niepewna tego co robi, jakby boi się tego co robi... Nie polecam choć gabinet wygląda ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Daniel Laskowski - spoko. Można go polecać. Dokładny, profesjonalny, spokojny i miły. Jak tylko ma czas to naprawdę się przykłada. Daje szczegółowy plan tego co będzie robił. Dobrze i rzeczowo objaśnia problem, z którym przychodzi do niego klient/pacjent i podsuwa dobre rozwiązania. Można mu zaufać. Gabinet też ok. Pochodzi z rodziny dentystów, mimo że młody zna się na swojej pracy. I co najważniejsze jak do tej pory nie zadziera nosa i nie wywyzsza się bo skończył GUM (byłą AMG :)
Znajdziecie go w Revedent przy Piłsudskiego
Med Oral z Rumi - ładnie pracują ale są mega drodzy. No liczą sobie totalnie za wszystko, a nawet i więcej, i biorą sobie tyle "na ile pacjent wygląda". No szkoda, że tak jest - gdzieś się pogubili z przysięgą Hipokratesa Ci dentyści. Kasa, kasa, kasa... Dentyści nie powinni się nazywać lekarzami (dla niewtajemniczonych - stomatologami już od dawna się nie nazywają).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja już od kilku lat chodzę do dentysty w gdyni https://www.dentystagdynia.pl/, gabinet stomatologiczny funkcjonuje pod taką nazwą ;) Dentysta jest uprzejmy, delikatny i potrafi rozluźnić pacjenta, a w moim przypadku jest to zbawienie, bo mam uraz z dzieciństwa i przed każdą wizytą noc z głowy :/ Gdynia nie taka daleka ;)

ja korzystam z usług http://www.biancodenti.pl/#!menu i naprawde polecam!

Kawałek za Chełmem, a mianowicie na Zaspie polecam Ci stomatologa, do którego chodzi już cała moja rodzina. Nie puści Cię z torbami, a będziesz nieziemsko zadowolona z usługi! https://titaniumdental.pl/wybielanie-zebow/

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (118 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Refluks przełykowo- żołądkowy-> Możliwości Operacji lub metody bezinwazyjne... (30 odpowiedzi)

Refluks przełykowo- żołądkowy-> Możliwości Operacji lub metody bezinwazyjne... Witam Wiele...

Psychiatra od zaraz gdańsk Gdynia Sopot (13 odpowiedzi)

Jak w tytule szukam dobrego lekarza psychiatry. Najchętniej w Gdańsku ale mogę dojechać. Chodzi...

do góry