Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jak najbardziej polecam wątek zamknięty miałam poważny problem z cerą na twarzy,a że nie mieszkam teraz w Polsce...
~małgoś
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Korekta uszu wątek zamknięty Polecam Panią doktor Elżbietę Miron-Klein. Robiłam korektę uszu i jestem...
~Dorota
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

bardzo serdecznie polecam wątek zamknięty lekarz dermatolog polecił mi dr. Jacka Tobołę. 3 tyg. temu dr. Toboła...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Usuwanie włókniaków wątek zamknięty Bardzo polecam :-) Wybrałam "Proderm" ponieważ to jedyna klinika, która...
~Dorota T.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona dwa tygodnie temu miałam brzeżną resekcję płytki paznokcia....
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Alicja - opinia wątek zamknięty Dr Jacek Toboła to profesjonalista, wspaniały człowiek z doskonalym...
~Alicja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Prodermu. Polecam wszystkim szukającym...
~abc
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

piękne usta od doktora wątek zamknięty obsługa- zacznę od Pani recepcjonistki, wysoka kultura osobista, służąca...
~Aneta
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

korekta uszu wątek zamknięty Robiona u Pani Elżbiety Miron-Klein. Szybko, fachowo, miło i niedrogo. Dobra...
~kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Tillfredsställd kvinna från Sverige wątek zamknięty Jag skulle hjärtligt vilja rekommendera Dr. Jacek Tobola. Jag besöker honom...
~Josefin Lund
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

dr Jacek Toboła wątek zamknięty Od kilku lat wykonuję u Pana dr korekcję zmarszczek wokół oczu ( kurze łapki)...
~Beata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Marta - opinia wątek zamknięty Od kilku lat jesteśmy z mężem pacjentami dr Jacka Toboły. Plecamy
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Polecam dr J.Tobołę wątek zamknięty Dr Jacek Toboła to znakomity lekarz z niesamowitą sprawnością wykonywania...
~akostka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

polecam dr Żelazny wątek zamknięty Od niecałego roku leczę się u dr Żelazny i nigdy wcześniej, a odwiedziłam ze...
~Ann
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Usta i kurze łapki wątek zamknięty Do Pana dr Jacka Toboły wybrałam się rodzinnie - z córką i mężem. Córka z...
~M.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Mialam laserowo usuwana brodawke kolo nosa. Zdecydowalam sie na ten...
~Joanna K.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Nie zamierzam zmieniać wątek zamknięty Po wielu poszukiwaniach znalazłam odpowiednich specjalistów w Trójmieście....
~ela
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

botoks od wielu lat wątek zamknięty Witajcie. Mam 41 lat i od wielu lat jestem pacjentem/klientem Pani dr Anny...
~Arek Stankiewicz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Powiekszanie ust wątek zamknięty W sierpniu postanowiłam powiększyć usta.Wybrałam drTobołę. W czasie wizyty...
~Gosia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Absolutna satysfakcja wątek zamknięty Moj pierwszy kontakt z Centrum to kontakt z dr Tobołą, ktory szybko, sprawnie...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

95

wątków

do góry