Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mała - opinia wątek zamknięty zdecydowanie polecam dr Kulikowską - Ciecieląg. sympatyczna, delikatna,...
~mała
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

cennik by się przydał wątek zamknięty Porównuję opinię o lekarzach i przydałby się cennik. Na razie dr....
~alia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

super! wątek zamknięty Goraca polecam Pania Doktor. Prowadzila moja ciaze, i dzieki niej moja...
~A.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do p.Kariny w 20 tyg ciąży po niemiłym doświadczeniu z innym lek....
~Rogalita
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

REWELACJA !!! wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjentki, Pani doktor...
~Emilia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2009

POLECAM! wątek zamknięty Pani Doktor bardzo miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wypytuje...
~Inna?
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fachowe podejście. Jest przesympatyczna, aż chce się ją...
~ii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

opinia - pacjentka wątek zamknięty Ja również korzystam z usług Pani doktor, jest rzetelna, miła, wszystko...
~AK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Polecam!!! wątek zamknięty Wreszcie trafiłam na odpowiedniego ginekologa. Bardzo miła Pani Doktor,...
~Mary Shelley
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

pacjentka - opinia wątek zamknięty Świetny lekarz bardzo pozytywne podejście do pacjenta,gabinet nowoczesny...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

rewelacja wątek zamknięty zgadzam się w zupełności, gabinet bardzo ładny, pani doktor świetna, miła,...
~mmm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

REWELACJA wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Doktor, z małą przerwą korzystam z Jej usług od prawie 8...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 marca 2009

dziekuje za pomoc wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz dziękuje mu bardzo za pomoc jaka mi udzieliła. Gabinet...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Polecam wątek zamknięty Przemiła Pani doktor rzetelnie odpowiadała na każde moje pytanie,czysty i...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

:) wątek zamknięty pani doktor miła, fachowa, wszystko tłumaczy:) co prawda trochę drogo, ale...
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

super wątek zamknięty Gabinet jest naprawdę godny polecenia. Pani Doktor jest przemiłą osobą,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Polecam:-) wątek zamknięty Pani Doktor z powołaniem, kompetentna i bardzo miła. Gabinet ładny, sprzęt...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Ania Czechowska - opinia wątek zamknięty bardzo dobre podejscie do pacjentów, dobre wyposazenia gabinetu,...
~Ania Czechowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

38

wątków

do góry