Widok

dr Krzysztof Matyśniak hematolog

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam,

czy ktos był u hematologa dr Matyśniaka?moglabym prosic o opinie bo szukam wlasnie dobrego hematologa a nie ma zbytnio o nim opinii.
Wiem ze dr Mital jest ok ale terminy do niego dlugie a mi tez zalezy na czasie.
image
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
powiem tak - nie znam lekarza , ale syna leczy dr Wlazłowski z akademii, chodzimy prywatnie, bo na NFZ nie ma szans :( pomimo skierowania
Warto pójść do niego choć raz, jak coś pilnego to pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w obu ciążach chodziłam do dr Matyśniaka bo miałam małopłytkowosc i odnioslam bardzo dobre wrażenie. Jest miły, rzeczowy, rozsądny, wszystko tłumaczy, więc polecam.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o hematologa dla doroslych
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z małopłytkowością.. a jak przechodziłaś przez ciążę.. robiłas zastrzyki z heparyny? Miałaś jakies zalecenia od dr? Poród sn? Ja chodze do hematolog w wejherowie i niestety nie polecam, sama chce zmienić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie czy zajmuje się też dziećmi a przyjmuje prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lekarz. Chodziłam do niego do szpitala w Kościerzynie, potem w Luxmedzie w Gdańsku. Zawsze kieruje na niezbędne badania. Cierpliwie tłumaczy i szuka przyczyn, a nie tylko "wizyta zaliczona", dziękuję. Polecam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również chodzę do dr Matyśniaka. polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzę do dra Matyśniaka już trzeci rok . Polecam! Fachowość- max. Rzeczowość - max, leczenie, badania opieka - super ! P O L E C A M!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie przyjmuje, ile za wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u niego w lux medzie 100zl sprawia dobre wrażenie, ale czekam na wizytę do dr Mitala który jest mocno zachwalany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

do góry