Widok

dr Mariusz Sitarz-prowadzenie ciąży/nfz/opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie nt tego Pana
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli to jest ten sam dr Sitarz którego znam tzn. z przychodni na pogórzu przy stawku to muszę powiedzieć że "fachowiec" z niego bardzo dobry, tylko trzeba się do niego przyzwyczaić bo jest trudny w obyciu i ma specyficzne poczucie humoru
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taak o tego.chodzi:) zamierzam sie do niego wybrac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzi mi wlasnie o kompetencje a nie sposob bycia, choc to cenna uwaga:))

Czy w gabinecie ma usg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Sitarz jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Przez kilka lat bylam jego pacjentka prywatnie i bylam zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziekuje Dziewczyny
Poki co wybieram sie na nfz
A ile kosztuje prywatna wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzilam za darmo bo to kolega mojej mamy wiec mialysmy z nim dobrze swego czasu:-) Takze nie wiem ile kosztuje prywatna wizyta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
też przez jakiś czas do niego chodziłam, ale kompletnie nie podpasował mi jako człowiek, nie moje klimaty. Co do fachowości to nie miałam zadnych problemów także było ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Sprawia wrażenie, jakby nie lubił kobiet ani swojej pracy i robił to za karę. Traktuje pacjentki(nawet w ciąży) z wyższością, ma aroganckie podejście oraz chamskie odzywki bez przyczyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE!!!!!!!! Unikajcie szerokim łukiem.
Okropny człowiek, w życiu nie spotkałam tak beznadziejnego lekarza. Chamski, niemiły, na prawdę dramat.
Poszłam do niego po skierowanie na usg piersi. Jestem w ciąży i mam guza do kontroli.
Odmówił mi wystawienia skierowania, bo jak prowadzę ciąże prywatnie to mam sobie prywatnie iść. Co to ma być ze przychodzę na wizytę na NFZ. Badanie według niego jest drogie i nie będziemy za to płacić, jak mu powiedziałam, ze przepraszam bardzo, ale ja też za to płace, bo całe życie pracuje to nic nie odpowiedział. Poprosiłam o odmowę wystawienia skierowania na piśmie.
Żałuje straconego czasu, składam skargę do NFZ.
Ma zakichany obowiązek z ustawy udzielić świadczenia kobiecie w ciąży. Nawet nie interesowało go co mi dolega, czy coś się dzieje.
Gbur i prostak. nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100%, nie polecam. Chciałam u niego prowadzić ciążę ale nie wytrzymałam tych wszystkich kretyńskich uwag. Mi za to nie chciał wystawić skierowania na badania prenatalne w pierwszym trymestrze ciąży na NFZ, mówiąc że chce tylko narazić na koszty NFZ ( wspomnę tylko że miałam skończone 35lat i takie badanie mi się należało ze wzgledu na wiek). Jakie kolwiek badania usg robil z wielką łaską, a badanie usg w 12tc wyglądało tak że przyłoży tylko urzadzenie do brzucha,( córeczka się wierciła ) I powiedział chyba wszystko dobrze bo się strasznie rusza i że nie może jej zbadać, byłam w szoku gdy to usłyszałam. Nie dał skierowania na badania prenatalne, sam malutkiej nie miał ochoty zbadać!!! Wyszłam z gabinetu i więcej tam nie wróciłam, ciążę prowadziłam gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

do góry