Widok

dr Mieczysław Wiktor

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś korzystał z jego usług? Znajoma mi go poleciła w związku z problemami synka z wypróżnieniem. i tak się zastanawiam czy warto. jakie są Wasze opinie na temat pana doktora?


popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi baaaardzi pomógł na migreny, chodziłam do niego na akupunkturę - z migrenami mialam spokój na 3-4 lata :) Słyszałam o nim większość pochlebnych opini.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mojej całej rodzinie pomógł. Też polecam.
Bardzo polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ile kosztuje wizyta? Już szukam wszelkiej pomocy bo się wykończę psychicznie z tymi zaparciami u Nikodema, może on coś poradzi. Znajoma mówiła że kilka lat temu była z córką i jej pomógł, ale czy to prawda?


popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten "homeopata i irydolog"? Moim zdaniem szarlatan. Moja mama uwielbia takie metody leczenia, pół rodziny ciągała do niego latami, jako dzieci braliśmy grzecznie te jego kropelki - poprawy zero, a dużych chorób które u niektórych z nas się zaczynały, jakoś nie zauważył.

Byłam kiedyś z mamą u jednego rosyjskiego irydologa, który naprawdę zobaczył u mnie chorą tarczycę zanim jeszcze pojawiły sie na dobre objawy, ale już go w Polsce nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ja polecam - zdecydowanie :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przyłączam się do wypowiedzi Agathy, nie jest to zły człowiek bo w pierwszej fazie choroby mi pomógł na tyle ,że byłam w stanie chodzić ( zawroty głowy ) niestety chyba za bardzo zawierzyłam bo mija już rok jak chodzę do niego regularnie a ja dzień za dniem czuję się co raz gorzej. Oczywiście jak ja konkretnie powiem co mi dolega i dokucza dostane odpowiednie kropelki ( przeziębienie, ból uszu itd ), ale żeby Pan doktor powiedział konkretnie co mi jest to nie bardzo. Bardzo w niego wierzyłam bo lekarze też nie mogą znaleźć przyczyny różnych rzeczy u mnie, tak więc jeszcze się wybieram do Pana Rafała Sakowskiego - ciekawe co ten człowiek mi powie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Moze nie mama nie brala tych kropli wg.zaleceń.Moze nie brala regularnie,zapominala itp.Jesli miala np.dwa rodzaje to miedzy ich uzyćiem trzeba zrobic przerwe i kazdą pic z nowej lyzeczki albo miala jeszcze inne wskazania a robila jak jej wygodnie.Wątpie ze kontrolowala pani mamy leczenie.Mojej corce pomogl przy dwoch choróbach gdzie lekarze rozkladali rece i swoim "leczeniem" pogorszyli jej stan
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile trwało leczenie i jakie to były xhoroby jeśli moge zapytać?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystam z wiedzy Pana Wiktora od lat. Wielu moich znajomych i jak i moja rodzina. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam problem z migrena.. Ktoś wie ile.kosztuje wizyta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 2 dzieci płaciłem 150 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

do góry