dr Jarosław Skokowski

Chirurdzy Onkolodzy

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 105

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przy takim lekarzu człowiek czuje się bezpiecznie wątek zamknięty Jeśli przyjdzie mi wrócić z tą chorobą to tylko w ręce dr Skokowskiego
~Agnieszka Szrwczyk Koszalin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Naklepszy-poprostu wątek zamknięty To genialny lekarz i wspaniały człowiek
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Każdego dnia pamiętam ...... wątek zamknięty Dr Jarosław Skokowski to lekarz, który dwa razy zajął się mną podczas choroby...
~Aleksandra Ormianin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Jola wątek zamknięty Wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu. Świetny chirurg z wielkim...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

lekarz najwyższej klasy wątek zamknięty Wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Ze wszystkich sił polecam tego...
~Janina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Wspaniały lekarz i człowiek wątek zamknięty Lekarz z powołania, wręcz pasjonat swojego zawodu, świetny fachowiec, a do...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Glejak wielopostaciowy wątek zamknięty Witam wszystkich Czy ktoś miał styczność z glejakiem wielopostaciowym i czy...
~Kahka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

CUDOWNY LEKARZ I CZLOWIEK wątek zamknięty Od niedawna lecze sie u Pana dr Skokowskiego, nie spotkalam sie wczesniej z...
~Brygida Bodziony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Wyjątkowy lekarz i człowiek, profesjonalny, komunikatwyny, sympatyczny i...
~Agnieszka BJ
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

wspaniały lekarz wątek zamknięty Jestem jego pacjentką. To bardzo dobry i zdolny specjalista, który...
~Alicja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

specjalista , przemiły człowiek wątek zamknięty byłam leczona i operowana przez dr Skokowskiego i jest jednym z...
~beata kapusta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry