Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Domi - opinia wątek zamknięty Pani dr jest przemiłą osobą. Jest zaangażowana, wnikliwa i opiekuńcza....
~Domi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Jeśli z boreliozą to właśnie do pani doktor wątek zamknięty To chyba jedyny tak profesjonalny specjalista (specjalistka:)) w regionie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

godna zaufania i bardzo miła wątek zamknięty Zanim trafiłem do dr Hlebowicz od kilku lat walczyłem z boleriozą. Jak się...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Od momentu rejestracji, do samej wizyty - pelen profesjonalizm! Choć póki co...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Borelioza - choroba do wyleczenia u specjalisty wątek zamknięty Boreliozę tak jak każdą chorobę zakaźną trzeba leczyć u specjalisty, a nie u...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Za zdrowie warto zapłacić, POLECAM ! wątek zamknięty Ponad pół roku chodziłam od lekarza do lekarza, a czułam się coraz gorzej....
~Zula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Pani Doktor w bardzo prosty sposób tłumaczy medyczny problem oraz możliwe i...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Super! wątek zamknięty Cierpliwie wytlumaczy i pomoze, empatyczna i rzeczowa, kazdy przypadek...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Pani Doktor dzięki dwóm specjalizacjom z neurologii I chorób zakaźnych...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra i profesjonalna Pani doktor. Podejście do pacjenta rzadko teraz...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry