Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
IgorS - opinia DrLaptop leczy sprzęt w oka mgnieniu :) sprawny serwis, rzeczowa i...
~IgorS
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Świrak - opinia wsparcie IT dla firm w bardzo szerokim zakresie. DrLaptop rzetelnie wywiązuje...
~Świrak
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Wyszomirka - opinia awaria zgłoszona w ramach pogotowia komputerowego naprawiona sprawnie,...
~Wyszomirka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Andi - opinia błyskawiczna pomoc przy naprawie komputera. solidna firma.
~Andi
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2023

J.Białek - opinia wszystko super, firma rzetelna, uczciwa. znają się na swojej pracy.
~J.Białek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

EmiEmi - opinia Nie spodziewałam się tak błyskawicznej reakcji na zgłoszenie ( pogotowie...
~EmiEmi
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

kriss - opinia nie mam zastrzeżen, komputer działa jak nowy, ceny usług nie są wygórowane
~kriss
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

ArkadiuszK - opinia porządna firma, jasne zasady, dotrzymywanie terminów a dodatkowo ceny, które...
~ArkadiuszK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

M.Kowalczyk - opinia Pogotowie komputerowe oferowane przez ten serwis działa bez zarzutu. Awaria...
~M.Kowalczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Dudka - opinia Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak funkcjonuje ten serwis. Szybko,...
~Dudka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Łuki - opinia to pogotowie komputerowe działa bardzo sprawnie. po zgłoszeniu awarii czas...
~Łuki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Aldona - opinia krótki czas oczekiwania na odbiór naprawionego już sprzętu ( laptop +...
~Aldona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Kiełek - opinia bez naciągania na dodatkowe koszty, konkretnie i rzeczowo. sprzęt jak nowy....
~Kiełek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

camilla - opinia świetna praca! laptop bardzo szybko się przegrzewał, nie bardzo wiedziałam o...
~camilla
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Adam - opinia oferta na miarę potrzeb klienta, ceny umiarkowane, na pewno nie naciągają tu...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Bogusz - opinia ceny usług niższe niż w innych serwisach ( lub podobne) a przy tym jakość...
~Bogusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Anka - opinia najlepsi! panowie w serwisie tak tłumaczą, ze nawet laicy bez problemu...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

DomiW - opinia najlepszy serwis IT obsługujący firmy w okolicach. współpraca oparta na...
~DomiW
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

RitaR - opinia sprawdzony serwis, trafiłam tu z polecenia. Przy nieoczekiwanej awarii w domu...
~RitaR
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

wojtek - opinia Laptop naprawiony w oka mgnieniu, nie spodziewałem się tak ekspresowej i...
~wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry