Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KarolaM - opinia Polecam za profesjonalizm, indywidualne podejscie do klienta i jedne z...
~KarolaM
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

HŚ - opinia Polecam wszystkim, którym zależy na fachowej obsłudze i szybkich terminach.
~HŚ
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Inga - opinia doceniam za wysoką jakość usług i bardzo szybkie terminy.
~Inga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Gregor - opinia super serwis, uszkodzona matryca w laptopie naprawiona szybko a do tego w...
~Gregor
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Izi - opinia Panowie profesjonalnie podeszli do tematu, szybko zdiagnozowali problem i go...
~Izi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Dorota - opinia Obsługa IT ze strony tej firmy - poziom level master. Na najwyższym poziomie,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

M.Dejnar - opinia Najlepsi komputerowi lekarze - tylko w DrLaptop!
~M.Dejnar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Mońka - opinia notebook naprawiony mega szybko choć uszkodzenie małe nie było. wielki szacun...
~Mońka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Damian - opinia ekspresowa i skuteczna naprawa, do jakości obsługi i cen też nie mam zastrzeżeń.
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Jarek - opinia Szybko i skutecznie naprawili mojego ASUSa. dzieki za fachowa poradę w...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

AdamN - opinia Współpraca na najwyższym pozioie. Obsługa IT firmy przebiega sprawnie,...
~AdamN
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Monika - opinia polecam, firma rzetelna. miła obsługa, konkurencyjne ceny a do tego...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Julka - opinia bezbłędna diagnostyka a potem szybka naprawa laptopa, nie spodziewałam się aż...
~Julka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Filip - opinia Działanie pogotowia komputerowego oceniam celująco. szybki przyjazd i...
~Filip
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Mateusz - opinia Solidna i przede wszystkim uczciwa firma. Nie naciągają na niepotrzebne...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

maciek87 - opinia Firma na medal. Działaja na trójmiejskim rynku dość długo i znają się na tym...
~maciek87
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Ewa - opinia Polecam, sprawnie, niedrogo . Można też liczyć na profesjonalną obsługę klienta.
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Alicja - opinia Bardzo pomocna obsługa, nie dość, ze naprawili mi usterkę sprawnie i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

WeronikaB - opinia pełna profeska, niewysokie ceny, sympatyczna i kompetentna obsługa. nie...
~WeronikaB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Lena - opinia wątek zamknięty Pogotowie komputerowe działa jak trzeba - natychmiastowa reakcja na...
~Lena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry