Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala córka Kowala - opinia wątek zamknięty Zadziałali szybko i oszczędzili mi duużo stresu ze sprzętem służbowym
~Ala córka Kowala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

KP - opinia wątek zamknięty Najlepsi! Odzyskali ważny plik, ratując przy tym mój doktorat
~KP
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Przemo - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z pomocy w ramach pogotowia komputerowego. na wizytę technika...
~Przemo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Patka - opinia wątek zamknięty sprawnie, profesjonalnie i skutecznie. naprawa laptopa błyskawiczna a do tego...
~Patka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Ala Koala - opinia wątek zamknięty Super serwis, wymienili mi szybko klawiaturę po tym jak ją oblałam wodą :/...
~Ala Koala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Damian - opinia wątek zamknięty Badziewie. Wymienili mi dysk za 400 zł a w sklepie o takich parametrach...
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Szybka i sprawna pomoc, miła i kompetentna obsługa. Serdecznie polecam Serwis
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Naprawialem tam tablet Lenovo - bardzo polecam wątek zamknięty Tablet przestal dzialac po upadku. Serwis przeprowadzil najpierw wstepna...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko szybko i sprawnie a do tego w przystępnej cenie. Panowie w 2 dni...
~Nika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Po raz drugi załatwiłam matrycę w moim laptopie i panowie znów pomogli ;)...
~MonikaTK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Pełna profeska! wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć - absolutnie super serwis! Powiedziałabym nieszczerze,...
~Milena88
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Super zadowolona! wątek zamknięty Dziękuję za szybkie usunięcie usterki, bo byłam w czarnej rozpaczy. W innych...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Z serwisem systematycznie współpracuję od trzech lat - prowadzę sklep...
~Włodzimierz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

wysoka ocena jak najbardziej uzasadniona wątek zamknięty Wysokie noty podyktowane są odpowiedzialnym i rzetelnym podejściem do...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Polecam Serwis wątek zamknięty Polecam serwis drLAPTOP za profesjonalizm i pomoc w usunięciu usterki....
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Szybko! Profesjonalnie! Mega tanio! I do tego przemiła obsługa! Polecam...
~mikely.28
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Komputer jak nowy! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslug dr laptopa. Przede wszystkim zależało mi na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Dostałem namiary na ten serwis z polecenia od kolegi. Naprawiał tam wcześniej...
~Sebastian S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Stały Pacjent wątek zamknięty Z pomocy serwisu korzystam już od kliku lat. Są to sporadyczne naprawy ale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam ten serwis. Jako osoba która mało zna się na laptopach, zostałam...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry