eBeautyLab

Salony kosmetyczne Paznokcie Odnowa biologiczna

Kowale, al. Staropolska 49A (Kowale)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alexa - opinia Pazurki wykonane pięknie i mega długo się trzymają! Bardzo sympatyczna obsługa!
~Alexa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Pawcio - opinia Przyjazny klimat, profesjonalizm oraz opieka kosmetologiczna na najwyższym...
~Pawcio
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Anna - opinia Najlepszy salon kosmetyczny wg mnie, super obsługa, zabiegi na twarz...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Od paru lat korzystam z zabiegów w tym salonie i jestem bardzo zadowolona....
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Dziś odbyła się moja pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym mieszczącym się...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Nie kupujcie voucherów bo nagle usluga staje się droższa niż w cenniku a...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Anna Stenzel - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego zabiegu w eBeautyLab Kowale,który...
~Anna Stenzel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Po wizycie w eBeautyLab zawsze jestem w cudownym humorze. Zabiegi są...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam salon pani Ewy. Zawsze wychodzą zadowolona. Pełen...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo za przyjęcie "od ręki" i uzupełnienie braku. Bardzo miła...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Wspaniała obsługa! wyjątkowa atmosfera, profesjonalny dobór zabiegów do...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Super dziewczyny profesjonalne i pomocne
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce stworzone przez cudowne osoby
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

POLECAM wątek zamknięty Jak zawsze jestem zadowolona z jakości usług. :) POLECAM. :)
~ANNA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

wspaniałe miejsce wątek zamknięty Pani Ewa to profesjonalistka. Zabiegi oferowane w gabinecie wykonywane są...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Genialnie wątek zamknięty Można by, było pisać elaboraty na temat gabinetu Pani Ewy. Dlatego ujmę to...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegow u Pani Ewy. Szybko, bezbolesnie i...
~Aniaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Serdecznie polecam, miejsce relasku i przyjemności. wątek zamknięty Każda kobieta potrzebuje chwili relaksu i wytchnienia. Gabinet Pani Ewy jest...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Fantastyczne miejsce, polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim salon eBeautyLab. Pani Ewa zabiegami na twarz potrafi...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Bardzo gorąco polecam!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Mam piękne paznokcie :) To był mój pierwszy u Pani Ewy, ale teraz już wiem,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry