Widok

egzema na rekach

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moj brat ma problem z rekoma niestety jest kucharzem i kontakt z woda jest na porzadku dziennym taki ma zawod,byl juz u tylu dermatologow ze nawet rente mu proponowano..ale jest mlody i to jego zawod.
moze znacie jakies sposoby na zaleczanie odnawianych ran albo wyleczenie?
ktos nam polecil napary z kory debu narazie jeden raz probowal nie wiem czy cos to da.
jak znacie jakies sposoby piszcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w sumie na dłoniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emolienty
duzo omega 3 i omega 6 w diecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup w body shop za 45 zł krem z konopiami , jak powiesz,że na tragiczne ręce od razu bedą wiedzieć , ja mam w zimie aż rany na rękach bo skóra się robi jak skorupa i pęka i tylko to mi pomaga , ten krem mi polecił szwagier ja polecam go dalej i jeszcze nie słyszałam,żeby nie pomogło ; warto spróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Emolienty z exomegi control są bardzo skuteczne. Wiem, bo sama ich używam. Do mycia ciała mam olejek z tej serii, który bardzo dobrze nawilża i koi skórę, oraz zmniejsza swędzenie i podrażnienia.
Na pewno warto poszukać dobrego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten olejek moim zdaniem jest extra. Idealny dla skóry atopowej. Też zauważyłam że fajnie koi skórę i zmniejsza poczucie swędzenia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny jest też płyn do kojącej kapieli z tej firmy. Super koi i moim zdaniem każdy z azs powinien tego wypróbować i trzymać w domu na dni kiedy jest ciężej. Ja czasem mam takie dni, że trudno się skupić czy usnąć ale po takiej kąpieli jest o wiele lepiej. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze można też zdecydować się na Naturalny krem na egzemę https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml . Stosuję go od niedawna, ale w końcu kondycja mojej skóry jest o wiele lepsza, dzięki niemu też pozbyłam się podrażnień co jest też wielkim plusem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co możecie polecić na egzemę u niemowlaka? Znalazłam taki artykuł https://febumed.pl/porady/94-Jak-leczyc-skore-niemowlecia-z-egzema . Egzema, czyli wyprysk jest najczęstszym problemem skórnym w tym wieku. Małe krostki pojawiające się na niej mogą być reakcją na maź płodową, lub w wyniku podrażnienia przez stosowane kosmetyki pielęgnacyjne, ubranka lub środki piorące. Zwykle zmiany wchłaniają się same w kilka dni po zaprzestaniu kontaktu z drażniącym środkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płukać ręce w nadmanganie potasu/kalia/ z rumiankiem.Potem smarować smalcem najlepiej gęsim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry