Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najpiękniejsza suknia ślubna, jaką można sobie wymarzyć! wątek zamknięty Mogłabym pisać o jakości tkanin, dodatków i precyzji wykonania mojej sukni...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Rewelacja :) wątek zamknięty Na studio Pani Małgorzaty trafiłam przypadkiem w czasie poszukiwań swojej...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Suknia Ślubna wątek zamknięty Pani Małgosia to wyjątkowa osoba ! Jest prawdziwą profesjonalistką ,...
~Izabella
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Suknia ślubna wątek zamknięty Dzięki Małgosi w dniu mojego ślubu czułam się jak gwiazda. Moja suknia...
~Pola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Spódnica z żakardu - oryginalny projekt wątek zamknięty Piękna, niepowtarzalna, pełna barw spódnica. Projekt wykonany z dbałością o...
~Ewa Piotrowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Pronovias sie schowal do kąta.. wątek zamknięty Gratuluje efektow: "wow" "olsnienia" "na bogato" "przepychu" "blysku"...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Kreacje na 40-tke wątek zamknięty Gosia powiedziała ze muszę mieć sukienkę jak żona Hollywood
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Wyjątkowa, ciążowa suknia ślubna wątek zamknięty Pracownia Pani Małgosi to wyjątkowe miejsce. Zgłosiłam się do niej dwa...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Suknia ślubna wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Małgosię i jej usługi :) Nie jestem łatwą klientką, a...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Suknia na wesele wątek zamknięty Cieszę się że poznałam panią Gosię.Byłam zagubiona w wyborze materiału i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Wymarzona suknia ślubna!!!!! wątek zamknięty Długo szukałam sukni ślubnej, prześledziłam dziesiątki stron internetowych,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Sukienka wątek zamknięty Miałam szyta sukienkę na miare. I jestem bardzo zadowolona z usługi. Sukienka...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Polecam, fantastyczne miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam, zarówno warsztaty i samą pracownię. Mała grupa,dzięki temu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Kurs szycia wątek zamknięty Polecam kursy szycia w Emwudesign. Po sześciu godzinach kursu wyszłam z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

kurs szycia wątek zamknięty W sobotę odbyłam kurs w pracowni Małgorzaty Wasik, jestem bardzo zadowolona z...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Suknia ślubna :) wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Gosię! Wykonała dla mnie przepiękny projekt sukni...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Gorąco polecam. wątek zamknięty Gorąco polecam. Pani Małgosia Wasik uszyła dla mnie piękną kreacje na...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Polecam pracownię projektowo-krawiecką emwudesign wątek zamknięty Pani Gosia realizuje rzadko obecnie spotykany ogólnie dostępny rodzaj...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Małgorzata Wasik uszyła dla mnie kilka casualowych sukienek, z których...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Kiedy traciłam nadzieję na znalezienie jakiejkolwiek sukienki studniówkowej w...
~Julia G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry