Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia - opinia Pani Gosia uszyła dla mnie suknię ślubną taką o jakiej marzyłam, bardzo...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Emilia - opinia Do pracowni trafiłam przed moim ślubem. Suknia, którą stworzyła Pani Małgosia...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Emilia Osowska - opinia Z Panią Małgorzatą współpracuję od 2018 r. Projektuje i wykonuje dla mnie...
~Emilia Osowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Alina - opinia Z całym przekonaniem polecam pracownię p. Małgorzaty - utalentowanej...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Anna W. - opinia wątek zamknięty Pani Malgosia to niezwykle kreatywna, serdeczna, bardzo kontaktowa osoba,...
~Anna W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Kurs w pracowni emwudesign dał mi ogrom wiedzy! Rozwinęłam nie tylko...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bralam udział w weekendowym kursie szycia i ceramiki na Kaszubach. Wspaniałe...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu szycia u Gosi! Duży profesjonalizm,miła...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam w warsztatach wyjazdowych, weekendowych, podczas których...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Anna eM - opinia wątek zamknięty Jeśli chcesz zdobyć bezcenną wiedzę dotyczącą krawiectwa lub zadać szyku na...
~Anna eM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Emilia Osowska - opinia wątek zamknięty Od trzech lat współpracuję z Panią Małgorzatą. Uwielbiam jej styl,...
~Emilia Osowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Pracownię projektowo-krawiecką Emwudesign Małgorzata Sosińska-Wasik znalazłam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Pracownia pełna twórczej energii. Nieustępliwa w działaniu, kreatywna i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera i fachowa obsługa. Profesjonalne podejście Pani Małgosi od...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Iwona Paciorek - opinia wątek zamknięty Pani Małgosia to mistrzyni. Jej dokładność, pomysłowość, pasja urzekła mnie...
~Iwona Paciorek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Suknia ślubna wygladała bajecznie.
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata uszyła wymarzoną suknię ślubną mojej córce oraz stworzyła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Aleksandra Halagiera - opinia wątek zamknięty Jaka jest Pracownia Projektowo-krawiecka Emwudesign Małgorzata...
~Aleksandra Halagiera
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Suknia ślubna wątek zamknięty Pani Małgorzata stworzyła dla mnie piękną suknię ślubną, czułam się w niej...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2019

Niezwykła pracownia! wątek zamknięty Panią Małgosię poznałyśmy przy okazji realizacji kostiumów do gali operowej....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry