Widok

folwarski wizyta prywatna

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, W jakich godzinach i gdzie przyjmuje doktor prywatnie? Jaki koszt wizyty? Czy trzeba się zapisać wczesniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętam tego lekarza, jeżeli już to Pan Folwarski, przyjmował kiedyś prywatnie na Niedźwiedniku, teraz nie wiem ,ale po latach mogę powiedzieć że to bardzo dobry i uczciwy człowiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
koszt 100zl, trzeba sie wcześniej zapisac telefonicznie, na ten numer stacjonarny do gabinetu, w sobotę w godzinach chyba ok 11-14, do syna wzywalismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
aha- doktor dojeżdża do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie trzeba się umawiać nigdy, przychodzi się w godzinach otwarcia i czeka w kolejce. Dziwny lekarz, rozdaje antybiotyki jak cukierki, bada i nie komentuje, nie dopytuje o istotne szczegóły, może też dlatego zamiast wydać na koniec diagnozę,on wydaje receptę,bo po prostu sam nie wie,co pacjentowi jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yes,yes,yes. i już. tabsy i koniec dysputy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

do góry