Widok

fronty kuchenne

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam:) Chciałabym wymienić fronty w meblach kuchennych. Czy możecie polecić jakiegoś stolarza który wykonałby tę usługę? Najlepiej takiego który zdejmie z frontów obecny laminat, nałoży nowy w innym kolorze (jeżeli jest to możliwe). Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idea dobra ale tylko pod warunkiem że masz dużo kasy. Jak "po taniości" to nikt nie będzie się chciał w takie coś "bawić".
Jedź w niedzielę na giełdę w Pruszczu (nadal istnieje) tam jest sporo firm również z Kaszubowa, "Spodelbląga" a nawet Ukraińców - te grupy może jeszcze zechcą. I spiesz się bo zaczyna się sezon remontów to za chwilę będziesz musiała czekać do stycznia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak..tylko moja kuchnia była robiona na zamowienie i wymiary nie są standartowe. I nie liczę na taniość tylko po prostu kształt obecnych frontów mi sie nie znudził i chciałabym je odrestaurować. Ale jeżeli nie da się to mogą być nowe, tylko wykonawca musiałby przyjść, wymierzyć, potem zamontować.
PS. laminat mogę sama zdjąc...odchodzi ładnie po podgrzaniu suszarką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

do góry