Widok

fryzura z cienkich włosów jakies pomysły???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny co mozna zrobic z cieniuteńkich jak piórka włosów, o długości 10 cm za ramiona, koka nie ma za bardzo z czego upiać, loków nie ma z czego zakręcić, rozpuszczone - to takie piórka ze niezbyt to wygląda - pomózcie plissssssss
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki wielkie za zainteresowanie watkiem i pomoc :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nieprawda ze koka nie da rady zrobic, fryzjer nawet z krótszych potrafi wyczarowac cudo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety ci nie pomoge, nie znam sie.... :/
a moze jednak zakrecic je...?? moja kumpelka tez ma bardzo cieniutkie wloski i nie za dlugie a miala bardzo ladnie upiete wloski na swoim weselu... idz do fryzjera - na pewno ci cos podpowie....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszelkie kręcenie bardzo szybko się odkręca niestety, a fryzjerki zawsze narzekają namoje włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie chcesz spróbować delikatnej trwałej? Włosy będą bardziej puszyste no i wtedy może jakieś loki da się zrobić i dłużej się utrzymają?

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz próbowałam, wyszłam z salonu z lekko pofalowanymi (niezbyt mi to pasowało) - a nastepnego dnia wróciłam z reklamacją - bo po myciu juz mi sie nie skreciły tylko były lekko sianowate.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 3 minutach sie denerwować? Spokojnie...

Znajdź forumkę Kryśka, napisz maila z pytaniem o fryzjerke, ktora miala naprawde genialną- z Brzeźna. Tylko ze do tej fryzjerki ustawiaja sie niemozliwe kolejki, wiec sie trzeba spieszyc.

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asinek - po dobie i trzech minutach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano fakt

ja tez widzialam ze tylko 3 min
:)

image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zadnym wypadku nie myje sie wlosow po trwalej!!!
Trzeba odczekac ze dwa dni, bo inaczej masz siano a nie wlosy. Nic dziwnego ze sie popsuly.

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa, to chyba zapomnieli mi o tym powiedziec :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sierota ze mnie... Racja :)

Naprawde polecam fryzjerke Kryśki. Mamy obie cienkie wlosy i to jaka ta kobieta zrobila Jej fryzurke, to mistrzostwo swiata. Ja sie niestety nie dostalam, bo za pozno sie skontaktowalam i wszystko bylo juz zajete.

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz znalazłam maila, spróbuje napisac i sie czegos dowiedziec, dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może coś takiego?

image

image

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta pierwsza fryzurka jest całkiem ciekawa i romantyczna :))
Sama mam cienkie włosy i też problem z doborem dobrej fryzjerki
Byłam już raz zakręcić sobie włosy na lokówkę spiralną
Nawet mi sie podobało, ale zrobiłam sobie kilka zdjęć i nie jestem do końca przekonana do tej fryzury
Loki się szybko rozprostowują niestety, choć nie dońca ale jednak

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzik to wklej jaks fotke z tamta fryzurka, moze bedzie latwiej nam cos poszukac

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kryska byla u fryzjera w Nowym Porcie ;) o ile dobrze pamietam salon nazywa sie "Tania" ?:P Gdzies powinnam miec do nich numer telefonu, poszukam i dam znac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam osobę, która kupiła treskę i z niej był zrobiony kok. Nikt o tym nie wiedział tylko osoby, którym powiedziała. Rewelacja, nic nie było widać a kok piękny :) Tylko musisz iść z tym do fryzjera żeby włosy na kolor treski zafarbowali.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Studio Relaks Tania" Tatiana Adamczyk-Marciniak
80-541 Gdańsk, Wolności 21 d
tel. 058 343 29 20

o ten salon mi chodzilo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, mozesz sie sprobowac umowic do Magdy bo to chyba Ona czesala Krystyne, chociaz nie chcialabym wprowadzac w blad... :)

Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial mi za zle, ze odpowiedzialam za Kryske ;)
I szkoda, ze nie mozna tutaj edytowac postow :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm. cięzko mi się odważyć ;) na wklejenie fotki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ukrywam, że z pewną dozą nieśmiałości to robię
Nigdy wcześniej się nie ujawniałam
Oto moja fryzurka

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ladnie ci w tej fryzurce, mi sie podoba tylko niewiem czy dobra na slub bo faktycznie jezeli wloski ci sie szybko prostuja to moga zostac straki...ale uwazam ze mozna na twojej glowce wyczarowac cos ladniutkiego.ja osobiscie moge polecic p. anete z moreny w czwartek ide do niej na podciecie wloskow a siorka moja na balejaz i tez sciecie wiec napisze jaki efekt a slyszalam ze czesze tez bardzo ladnie...moja probna 7.07. zobczymy co ztego wyjdzie;)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawde mówiąc chciałam mieć loki ale upięte albo całe albo częściowo
Myślę jednak, ze sie zdecyduje na inną fryzurkę. Mniej przyklepaną ;0
Czekam na relację :) z wizyty u fryzjera

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
twoje wloski mozna bardzo ladnie upiac i dobra fryzjerka nie bedzie miala z tym problemu, moja kumpela ma podobne wloski do twoich i byla ostatnio u p. anety na scieciu i farbowaniu i bardzo jest zadowolona. zawsze miala problem z ulozeniem swoich piorek a teraz bez problemu...takze zobaczymy ;)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzik, bardzo ładna fryzurka!!!

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znalazłam takie:
image
image
image
image
image
image
image

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image

image

image

image

image

image

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wdziek.info/galeria_fryzur_slubnych.html

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczna fryzurka!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam że dopiero teraz ale nie miałam wcześniej łączności; nimrodel masz absolutną rację; to było w studio TANIA w Nowym Porcie u Magdy; potrafi robić cuda z czegoś czego prawie nie ma :) (moje są dokładnie takie jak pisze Asinek: cieniutkie, sypiące się i nie do ułożenia bo wszystko puszcza po chwili); Magdę mogę polecić z całego serca; robię włosy u niej chyba z 6 lat i za każdym razem jestem zadowolona (coś na zasadzie - co chcesz miec na glowie? wszystko jedno bylelby wyglądało na dużo i nie trzeba było czesać:); mimowszystko odpisuję Ci na meila i postaram się wrzucić jakieś zdjęcia; moze coś Ci się spodoba; aha Magda jest w ciąży i termin ma na początek października (przepraszam ale nie zwrociłam uwagi na datę na suwaczku).

pozdrawiam serdecznie

Kryśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam cieniutkie wloski, ale zapuszczam i sa juz dosc dlugie (prawie do lopatek :)) i licze, ze cos da sie z nich zrobic :) juz sama cos probowalam... zakrecilam na bardzo cieniutkie walki (typu papiloty), rozciagnelam te loczki i upielam u dolu. dzieki cienkim loczkom wydaje sie, ze mam wiecej wlosow :) moze to pomoze.

a tak na marginesie, to fryzurka
image
i
image
bardzo mi sie podobaja!

i po slubie chyba tak sobie zetne, bo juz nie moge wytrzymac z moimi dlugimi piorkami. a czy uda sie uzyskac takie "fale" po trwalej? czy lepiej nie ryzykowac?

cywilny
image
koscielny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć jak długie trzeba mieć włosy na tą piękną fryzurkę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry