Widok

gdzie kupić papier na zaproszenia??/która drukarnia dobra?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nie wiem... jakoś nie potrafię się odnaleźć w tym nowym forum:(
jeżeli temat gdzieś jest to sorry.

chciałabym zrobić zaproszenia sama lecz nie wiem gdzie kupić papier??
a jeżeli samemu się nie da to... gdzie wy drukujecie??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duży wybór różnych papierów jest w sklepach dla plastyków, możesz sobie dobrać kolor, fakturę i gramaturę. Wątpię jednak czy to się opłaci. Ja już kupiłam zaproszenia i za 25 szt zapłaciłam 86 PLN a wcale nie wybrałam najtańszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie kupiłaś jak mogę zapytać?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam w firmie decoratif www.zaproszenia-slubne.pl wybrałam z katalogu na stronie, ale maja też sklepik na Wielkopolskiej w Gdyni. Sklep jest okropny, ale nie zrażajcie się bo zaproszenia są śliczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki:)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś jeszcze się wypowie?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam zakupy na allegro i za materiały na 50 szt. zaproszeń (kartoniki, perełki, klej, wstążki i 2 ozdobne dziurkacze) zapłaciłam 87 zł - już z przesyłką! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najtaniej wszystkie materiały dostaniesz na allegro, również jeśli chodzi o papier, nie polecam kupowania np. w sklepach dla plastyków bo tam jest drogo; a gdybyś była zainteresowana to mogę przygotować zaproszenia dla ciebie pod konkretne indywidualne zamówienie - takie jak sobie wymarzyłaś :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro??
słyszałam że w sklepie www.osaa.com.pl jest ponoć niedrogo... jutro tam pojadę zapoznać się w temacie...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam problem z zaproszeniami na rocznice ślubu moich rodziców.
Nie chciałam kupować w sklepie bo to mało oryginalne. Sama zrobiłam projekt i dałam do wydruku drukarni CHROMA. Zamówienie złożyłam przez internet. Oni poprawili wszystkie błędy i po kilku dniach miałam już swoje zaproszenia. Byłam w szoku bo zapłaciłam mniej niż za takie sklepowe ;o .

www.chroma.pl
to stronka gdzie składałam zamówienie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja drukowałam fajne wizytówki w chromie w żarach dostawa do domu nie złe ceny. nie wiem jak z zaproszeniami ale myśle że nie będzie problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sama wykonywałam zaproszenia i wszelkie dodatki, papier bez problemu można kupić hurtowni CEZEX - mają duży wybór, obsługa jest kompetentna i doradzi (np. nie na każdym papieże można drukować) i naprawdę przystępne ceny. Dodatkowo można też u nich zamówić koperty dowolnego rozmiaru z wybranego papieru. Ja tak zrobiłam miałam i zaproszenia i koperty jednakowe i wyszło naprawdę elegancko :) Polecam.
Hurtownia mieści się naprzeciwko Żaka (Wrzeszcz)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam zaproszenia przez internet, recznie robione, super sa! Wszystkim moim gosciom weselnym sie podobaly. Kupisz je na weddcards.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Polecam allegro, najprościej. Kupowałam zaproszenia od CMYK drukarnia- super jakość, piękne wzory, dobra cena i solidny sprzedawca. Czyli ideał jak dla mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam online zamówić - na stronie papeterra.pl maja szeroki wybór i fajne ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry