Widok

gdzie można kupić narzutę na kanapę rogówkę?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś się może orientuje?? nawet na allegro nie ma:( a ja mam rogówkę w dobrym stanie ale okroooooopny kolor w ogóle nie pasujący do niczego:( i chciałabym ją czymś przykryć....

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sprawdzałaś w Ikei? Ja ostatnio tam kupowałam kapę, wprawdzie nie na rogówkę, ale może warto sprawdzić

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na ich stronie -nie mają :( jutro może przedzwonię bo za daleko żeby w ciemno jechać. Dzięki.

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tu ci coś uszyją - robią obicia do sof ikea
http://zent-decor.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=79&lang=pl
zawsze można popytać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam- szyją tylko standardowe wymiary dla ikei:( w ikei nie ma kap:( kurcze nie wiedziałam, że taki problem będzie ze znalezieniem narzuty:(:(:(:( może ktoś jeszcze coś wie???????

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto tam zagladac zwykle maja duzy wybor-zamow bezplatny katalog "drukowany", jakos wydaje mi sie,ze w nim widzialam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest:)
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=5.14.397.1.14.1.&pr=37629
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rudziaczek ma racje, a mi sie katalog quelle z bonprix chyba pomylil ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny:)

rudziaczek niestety jest tylko brązowa a brązową to ja właśnie mam kanapę nie pasującą do niczego:(:(:(

KAsia I Tomuś- :)

TO może jeszcze ktoś gdzieś widział.... eh ............................... nie miała baba kłopotu dostała kanapę od teściowej:)

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze jedno wyjscie-oddaj kanape do zakladu tapicerskiego i obija Ci jak chcesz. Polecam StolTap w Chwaszczynie, jesli to niezbyt daleko,by pojechac i wybrac tkanine. Odbiora od Ciebie kanape, obszyja i odwioza -pelen serwis :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasiu a czy wiesz ile kosztuje taka przyjemność?? żadnej tam skóry nie chcę -ot jakiś zwykły czarny materiał:)

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zalezy od ilosci metrow. Najlepiej jak bedziesz w salonie to zapytaj ile metrow potrzeba i ile kosztuje usluga, a potem dadza Ci do wyboru tkaniny w przedziale cenowym, ktory Cie interesuje. Generalnie to zglupiec tam mozna, bo maja dziesiatki probnikow, a w nich setki probek. Rodzice obili swoj wypoczynek czyms co sie nazywa "ekoskora"-bylo bardzo tanie, a jest bardzo praktyczne. Jak moj synek dobije nasz wypoczynek, to tez dam go tak obic, bo poki co wciaz czyszcze tapicerke ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moi rodzice po kilku latach opatrzenia sie kanapy naroznej, ktora byla nadal w dobrym stanie-tez ją dali do obicia...dokladajac przy okazji kanapie drewniane, obite rowniez boczki (pierwotnie byla bez). Sluzy nam super do dzis ale juz w wakacyjnym domu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moe osoby, ktore oglaszaja sie ze szyja pokrowce na krzesla podjelyby sie...albo jakis punkt gdzie szyja ubrania, przeróbki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki masz wymiar rogówki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym chciala kupic narzuty na rogowkę ale nigdzie nie mogę spotkac*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://sprzedajemy.pl/narzuta,343377
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat "stary jak świat", ale podbijam, bo potrzebuję :-)
czy ktoś zna kogoś, kto podjąłby się uszycia narzuty na wymiar? Gotowca raczej nie dostanę, a obijać u tapicera nie chcę.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry