Widok

gdzie można wymienić bilon...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
chodzi o 1zł, 2zł, 5zł. W sklepach na osiedlu nie chcą tego przyjmować bo zawsze mają dosyć. Czy w jakimś banku/kantorze można to wymienić na grubsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się, że w Leclercu kiedyś widziałam takie info - w obsłudze klienta :] że przyjmują bilon ale pakowany po ileś tam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo!! Dzięki., w takim razie najpierw muszę znaleźć jakiś Leclerc w pobliżu :)

zawsze byłam przekonana że w sklepach potrzebują drobnych. Szczególnie że zawsze słyszę magiczne" a może ma Pani drobniej" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze jest to, że np. w takich Lidlach to mają zakaz proszenia o drobne ;) nawet jak nie mają czym wydawać ;)

paranoja :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz patrze że Leclerc jest tylko 1 w Trójmieście. Niewiem co mi się ubzdurało że tych sklepów jest więcej. No cóż. Dziękuję Agusia za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko na Przymorzu ;)

nie ma za co :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze skorzystaj z tych podpowiedzi :] http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4715260
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w bankach mogą ci wymienić, ale na pewno odpowiednią prowizją za to: wezmą)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewentualnie wpłać na swoje konto, a potem wyjmij grubsze z bankomatu. Wtedy nie mogą prowizji pobrać ;) Ja tak wpłacam kasę ze skarbonki mojej córki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedyś jak dzieciaki w szkole zbiórkę robiły to w empiku nam powymieniali, nawet 1 gr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bj- no pięknie - ze skarbonki córki na swoje konto ;) ??

Może w biedronce spróbuj - tam zawsze bieda z wydawaniem:/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny, polatam najpierw po sklepach a potem pomyślę o tym banku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w biedronce nigdy nie mają do wydawania
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Biedrze zawsze potrzebują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami ja też potrzebuję ;) skąd jesteś i ile tego masz :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Osowy jestem. A po drodze Tobie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nie :( dopiero w sobotę,niedzielę będę w okolicach Osowej :( to zostaje Biedrona tam zawsze bieda w taką walutę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz i najpierw spytaj do biedronki lub tesco,ja pytałam po czym przynosiłam przeliczone,popakowane,opisane i zamieniali bez problemu.Wpłata w banku bez prowizji,owszem jest mozliwa(w citi handlowym na pewno) ale oni nie mają przeważnie przeliczarek(chyba że Twój bank ma,zapytaj) więc mają obowiązek przeliczyć nawet jak już to zrobiłaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha,w biedrone to kasjerka ważyła monetkę na wadze po czym ważyła cały węzełek i mnożyła i wychodziło ile jest dokładnie,bez całego liczenia grosz po groszu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja napisałam ze potem z bankomatu grubsze wyjmuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wedle prawa ekspedientka nie musi Ci wydać reszty . Obowiązek jest mieć wyliczona gotowke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekspedientka ma też obowiązek przyjąć każde pieniądze obowiązujące w Polsce. Nawet jak położysz 10m zł w jednogroszówkach to musi to policzyć i przyjąć, nie może cię spławić, że nie przyjmie. MUSI. W razie co wystarczy wezwać policję. Uwierzcie mi, policja zmusi do przyjęcia nawet wiadra klepaków hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry