Widok

gdzie najtaniej słoiczki z obiadkami i deserkami dla malców?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
gdzie kupujecie słoiczki z obiadkami i deserkami -czy ceny w akpolu są konkurencyjne -może ktoś przeliczał i wie gdzie kupować najtaniej -moje dziecko lubi każdy smak i każdą firmę więc jest mi obojętnie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama gotuj- będzie najtaniej i najsmaczniej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak narazie to stwierdzilam, ze najtaniej jest w rossmanie :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie w auchan,potem w biedronce.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio widziałam w lidlu dość tanio ale nie mam porównania z auchan bo nie znam tamtych cen
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidl w porownaniu do auchan jest bardzo drogi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz od 20go będzie promocja w tesco 3 w cenie 2, też się bardzo opłaca:) ja mam zamiar zrobić zapas
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najdroższe jest Tesco, najtaniej wychodzi Auchan
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
real jest też drogi i cerrefoure
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tesco deserki kosztują 2,24zł a w rossmanie chyba 2,49zł. Chyba że zmieniły się w rossmanie, bo tesco to wczoraj widziałam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auchan najtaniej,Akpol odradzam mają wszystko drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od czwartku obiadki bobovity i deserki gerbera 3 w cenie 2 w Tesco. Wtedy na pewno wychodzi najtaniej. Ja teraz kupuję tylko owoce z jogurtem czy twarożkiem, ale staram się zrobić zapas jak jest promocja w tesco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze to nie na temat, ale jesli idzie o kleik kukurydziany- to najtaniej w zdrowej zywnosci - 2,60 PLN za 250g. Produkt z BIO jakoscia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania 1979 - moja mała tak się przyzwyczaiła do słoiczkowych obiadków ze nie chce jeść niczego poza kartoflami z masłem i zupki z kalafiorem - która ja gotuje!
dodam tylko ze mężowi i mnie smakuje to co gotuje ;-)więc chyba poprostu to ze gotujemy same dla dzieci nie zawsze znaczy dla nich smacznie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja kupuje w auchan albo w tesco i też wydaje mi się ze w auchan jest taniej - o ile w tesco nie ma promocji ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja robie sama na zmiane z kupnymi,bo moja tez uwielbia te kupne,zwlaszcza deserki:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoraś z was kupowala rossmanowe obiadki??? są tańsze od firmowych bobovita czy hipp i gerber, ale nie wiem czy dobre???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a są takie? dobrze wiedzieć...

ja ostatnio w realu sie zaopatrzylam w duze sloiki bobvity (po 3,50 byly)

jakoś gotowanego moje dziecko nie chce jeść :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja testowo kupiłam jeden deserek babydream, i był ok:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój się zbuntował ostatnio na domowe jedzenie, przeszłam na jakiś czas na słoiczki znowu, ale potem wracam do domowego gotowania
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio kupowałam w realu deserek po 1.99zł wiec chyba tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie można taki kleik kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tesco najtaniej sam tam kupuje ale tylko Pampersy a co do sloiczkow to moja corka jadla na poczatku same deserki zas gotowanego nie jadla ale teraz jest wieksza i je sto co ja jem czyli jadaz emna sniadania obiady i kolacje .gotowanie jest tansze i zdrowsze po pierwsze po drugie ja chce by corka wiedziala do czego sluza zabki .kolezanka pracuje z taka Pani ktora ma syna 3 lata i dziecko nie wei do czego zeby dlatego ze matka wszystko mu drobila mieli itd. no i blad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak w i much miastach, ale w Warszawie w Biedronce nie jest taniej. To samo w Rossmanie (Gerber takie same ceny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szukacie słoiczków z deserkami i daniami holle to polecam http://www.galeriabobasa.pl rewelka sklepik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwazam ze najtaniej w realu czasem zdarza sie tez tak ze dwa plus jeden gratis dostajesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli już kupuję słoiczki, to tylko deserki - mój mały obiady je tylko gotowane przeze mnie - i tylko Rossmanna. Są naprawdę dobre i beż żadnych zbędnych dodatków. Wystarczy stanąć przed sklepową półką i poczytać skład.... Bobovita ma czasem bardzo dziwne składniki tych deserków. A w rossmanowych naprawdę nic takiego się nie znajduje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tesco jest teraz promocja na wszystkie sloiczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

do góry