Widok

gdzie online sprzedać ubranka po dzieciach?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć,
czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie online sprzedają się ciuszki po dzieciach, ale w obrębie Trójmiasta? Wiem, że na FB są grupy mam, z tym, że tam oprócz samych czynności kupna/ sprzedaży za dużo "dzieje się" w obrębie komentarzy typu: wymiary, dlaczego tak drogo... podejrzanie tanio, rezerwacje, odezwę się...wieczorem/rano/po wakacjach ://
Zlikwidowałam konto, ponieważ zależy mi na odsprzedaniu ciuszków po dzieciach i...tyle, a nie wchodzenie w konwersacje jak wyżej, ja już nie mam na to czasu. Oczywiście generalizuję, bo nie wszystkie mamy czy grupy takie są. Z kolei na Allegro są wysokie opłaty.
Podpowiecie mi może? Będę wdzięczna i z góry dziękuję! Pozrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

olx.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też sprzedaje / kupuję na olx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem udalo mi sie sprzedac i oddac zabawki ciuszki dzieciece na olx. Jednak wkurzajace i niepowazne na olx jest to, ze ktos deklaruje, ze na pewno przyjdzie a w ogole sie nie pojawia i nie raczy poinformowac, ze jesdnak rezygnuje z kupna. ( dotyczy to tez osob, ktore same w ogloszeniach wystawione maja art dla dzieci).
Nawet za darmo jak oddaje to tez niby zainteresowany ale najlepiej to jeszcze samemu przywiez do mieszkania lub wyslij na swoj koszt. Oddaje za darmo a jeszcze musze do tego doplacic.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry