Widok

gdzie szukać pracy?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, wiem że to nie tu, ale sądzę że Wy jednak możecie posiadać taką wiedzę. Szukam pracy tak by dopasować się do wychowania dzieci. Czyli od godziny 7/8, na 3/4 etatu. Znacie miejsca gdzie można taką pracę znaleźć ( mam doświadczenie na : obsługa klienta lubię rownież prace manualne) praca w Gdańsku (wrzeszcz, zaspa, przymorze,oliwa).
Problem w tym, że oferty jakie do mnie pasują są pełnymi etatami, do późnych godzin, lub zmiennych zmian (np. tydzień rano, tydzień popołudniu)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W jakiej branży szukasz pracy ? Na jakim stanowisku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EuroKadra, coś znajdziecie, przez agencje o wiele łatwiej, można trafić naprawdę całkiem fajne okazje. Ale ogólnie pod tym względem na rynku sporo się zmieniło. Można znaleźć sensowny etat w różnych miejscach, pozostaje jedynie odpowiednie wykorzystanie okazji. A pod tym względem na rynku zaszły naprawdę szczególne zmiany. Po prostu - wykorzystajcie to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

do góry