Widok

gdzie wykupić ubezpieczenie (mieszkanie + NWW dzieci)

w której agencji najlepiej wykupić ubezpieczenie? chcę ubezpieczyć mieszkanie + wykupić to ubezpieczenie na dzieci, które wykupuje się w szkołach/przedszkolach; i najlepiej, żeby wszystko załatwić przez internet i/lub pocztę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie ;)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie mieszkania to ja polecam PZU, mam teraz sama tam ubezpieczony lokal i jestem bardzo zadowolona z warunków - zarówno cena jak i warunki ubezpieczenia są bardzo odpowiednie.

kupowałam wcześniej w agencji, która posiadała w swojej ofercie wiele ubezpieczycieli i dobierała najkorzystniejszą ofertę; tylko musiałam tam chodzić i stać w kolejkach, szukam tego typu agencji online; ktoś coś poleci?

Ja dzieci ubezpieczam na bezpieczny(kropka)pl - napisałam tak adres strony bo inaczej mi blokowało i jie chciało wysłać wiadomości. Oczywiście po bezpieczny stawia się zwykłą kropkę ;)
Są różne warianty, można dobrać sobie ten, który najbardziej odpowiada.
Sądzę, że ubezpieczenia mieszkań też mają bo to Axa. Trzeba by było wejść ja stronę Axa i zobaczyć co oferują.

świetnie! dziękuję! skorzystam :) teraz tylko ubezpieczenie mieszkania online..

Polecam Ci skontaktować się z multiagencją Unilink. Mają 40 towarzystw w ofercie więc nie będą stronniczy, weźmiesz to co wychodzi najlepiej. :)

tak zrobię, dziękuję :) rozmawiałam dziś z agentem axy, ale zapłaciłabym 80% więcej niż zazwyczaj

Z tego co kojarzę jest dużo towarzystw w których można takie ubezpieczenie wykupić ale tu jest najkorzystniejsza oferta www.aegon.pl/Strona-glowna/Zycie-i-zdrowie/Oferta-produktowa/Produkty-ochronne/Aegon-Pakiet-na-Wypadek/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre ubezpieczenie mieszkania powinno składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej http://www.compensa.pl

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wypłaty 500+ część 4 (1178 odpowiedzi)

Proponuję kolejną część,wątek 3 jest obszerny ,że aż trudno coś odnaleźć a zapewne z nowym...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (102 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Żłobki MegaMocni Stogi i Pozytywka przy Urzędzie Marszałowskim (5 odpowiedzi)

Czy są tu rodzice dzieci uczęszczających do jednego z tych żłobków, albo czyiś rodzina/znajomi?...

do góry