Widok

gdzie wywołujecie zdjęcia

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdzie w miarę tanio, szybko i wygodnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź na stronie empiku
ostatnio było 30 zł za 100 szt i odbiór w salonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szybko na pewno w fotojokerze- idziesz z karta lub płytką, tanio w rossmanie. dobrze w empikfoto, ale wysylka z wawy i dostarczenie do salonu troche trwa i tu jest b. dobrze i tanio, a jak znajdziesz kupon to za 39 zl moze byc 100 fotek.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wywołujemy w Ankarze, przesyłamy przez ich stronę i po paru godzinach mamy do odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wywołuję w rossmanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio wywołałam 670 sztuk zdjęc w empikfoto i za zarejestrowanie dostałam 50% zniżki :) Zdjęcia wyszły mnie naprawdę grosze, a jakość całkiem dobra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
empik foto,polecam ciagle maja promocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam Empik, ostatnio dwa razy wywoływałam, jakość super i jak wybiera się kuriera to dosłownie za dwa dni miałam w domu
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od empiku wole foto4u, szybko robią i mają taniej, poza tym mam punkt odbioru blisko domu. odbitki maja w takich cenach foto4u.pl/cennik#odbitki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też zazwyczaj w Rossmannie, bo mam najbliżej, więc szybko to idzie :P jakość w porządku, jak to zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto polecam - jest bardzo tanio, jakość w porządku, a zamawiamy papier standard.
Obieramy w Empiku, bez płacenia za przesyłkę. Radzę jedynie czekać na moment, kiedy rzucają dobrą promocję.
Wtedy da się trafić odbitki 10x15 nawet poniżej 20 groszy za sztukę. A powtarzam - jakość jest spoko ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My również w Empik Foto - wielokrotnie już to przerabialiśmy. Było po prostu tanio.
W ubiegłym tygodniu wyszło nas to około 15 groszy za odbitkę, ale przy dużej liczbie odbitek.
I najwygodniej właśnie robić większą liczbę co jakiś czas - niższa cena i teoretycznie trochę mniej roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EmpikFoto, pewnie że tak zdecydowanie nalepiej, najszybciej i najwygodniej.
Mamy od nich fotki, zawsze zamawiamy dużą ilość żeby mieć lepszą cenę.
I jak na razie to się zdecydowanie sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Foto4u http://www.foto4u.pl - szybko, tanio i wygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

do góry