Widok

ginekolog Gdańsk + poród na Klinicznej

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie :)
Może mogłybyście podać namiary na panią/pana ginekologa, który poprowadziłby dobrze ciążę i jednocześnie pracuje w szpitalu na Klinicznej? Z góry wieeeelkie dzięki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
p. Łapinska Szumczyk, p. Olszewska
pracują na ginekologicznym, ale nie wiem czy maja dyżury na porodówce (nie wiem jak to w UCK jest zorganizowane). obie panie mają zupelnie różne charaktery :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a i jeśłi chodzi o panów to jest Rogoza, Sawicki (b. sympatyczny), Olszewski. ale jak wyżej- nie wiem czy mają dyżury na samej porodówce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr michal korzon . Przychodnia na debinki , pracuje na poloznictwie na klinicznej. Tel. 583492615 rejestracja. Nfz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dr Leszczynska, dr Boćkowski, prof. Preiss oraz moja najlepsza Dr Świątkowska. Nie wiem czy konkretnie na porodowce ale na patologii napewno a prof. jest ordynatorem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Łapińska- Szumczyk - polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lapinska-szumczyk nie pracuje na porodowce i poloznictwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na patologii ordynatorem jest Mędraś. Preis jest szefem całej kliniki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam dr Korzona. Jest sympatyczny, ale nie ma fachowej wiedzy medycznej. Jestem w ciąży i u mnie nie zauwazyl skracającej się szyjki macicy, przez co lezalam w szpitalu, ale nie na Klinicznej. W tamtejszym miejscu na podstawie wyników z morfologii, które on zlecił wykryto u mnie anemię. Leżałam na Klinicznej i nie mogę zlego slowa powiedzieć o dr Leszczyńskiej :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Korzon najlepszym lekarzem pod słońcem. Polecam go, jest trochę dziwny ale ma mega ogromną wiedzę! Dziękuję za 3 dzidzie Doktorze :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jak zawsze najlepszy Boćkowski
image
image
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
no właśnie, a ktoś by sprecyzował czy dr Rogoza na porodówkę zagląda? czy ma dyżury tylko na innym oddziale gin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
DR GRZYBOWSKI
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rogoza nie pracuje na poloznictwie i porodowce. Pracuje na ginekologii onkologicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Olszewski nie pracuje na klinicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wlasnie tez poszukule lekarza ktory poprowadzi mi ciaze a pozniej przyjmie porod na klinicznej. czy znacie dr Szulca? wiem ze przyjmuje prywatnie w sweesmedzie ale ze na klinicznej ma dyzury
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Leżałam na patologii i rodzilam na klinicznej. Polecam Traczyk- Łoś, Leszczyńską, Łukaszuka i Grzybowskiego po poznaniu kilkunastu tamtejszych lekarzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja chodzilam do dr Mielcarka,na pewno pracuje na Klinicznej ale czy jest tez na porodowce to nie wiem bo tam nie rodzilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szulc to chyba na zaspie pracuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem niestety stałym bywalcem klinicznej i polecam Na pród i prowadzenie ciązy Grzybowskiego i Korzona
Super lekarze -wiem co mówię bo bywam często na oddziałach .
Jakbym zaszła w ciązę do poszłabym do nich bez chwili wahania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Z klinicznej polecam dr Katarzynę Ciach, pracuje na porodówce, fantastyczna lekarka z powołania, poświęca bardzo dużo czasu każdej pacjentce odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania do tego jest bardzo sympatyczna i z poczuciem humoru. Jak dla mnie najlepszy ginekolog do którego uczęszczałam, polecam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
kto aktualnie jest ordynatorem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciach jest super, extra lekarzem .Polecam dr Królikowska i janusxewska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Traczyk-Łoś- lekarka, która była przy moim porodzie... nie polecam- bardzo sympatyczna ale najlepszych wspomnień nie mam z tą Panią- przez 2 godziny porodu obiecywała znieczulenie aż w końcu stwierdziła że już za późno :P poza tym nie zrobiła podczas porodu usg i chciała żebym rodziła naturalnie mimo że dziecko było dwa razy owinięte pępowiną- oczywiście skończyło się cesarskim cięciem, po którym miałam mnóstwo problemów...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Również nie polecam tej doktor. Plus dodam że chodzenie do niej na prywatne wizyty to pieniądze wyrzucone w błoto. Bardzo mało delikatna przy badaniach, wieczne opóźnienia przy wizytach, nie pamięta swoich pacjentek. Najgorszy możliwy lekarz do prowadzenia ciąży. Szczerze odradzam. Dla zainteresowanych: doktor nie pracuje już w UCK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE POLECAM dr Michała Korzona. Byłam u niego raz i więcej się nie wybiorę. Mam poważny problem z nieregularnymi miesiączkami, które są w dodatku bardzo bolesne, spodziewałam się dokładnego badania, wywiadu i przepisania jakichś leków. Niestety, wizyta była przeprowadzona "na szybko" - byłam ostatnią pacjentką i doktorowi chyba bardzo się spieszyło, bo praktycznie nie słuchał, co mówię. Nie dowiedziałam się niczego z tej wizyty, nie rozwiązał moich problemów. Dodatkowo - nie pobrał próbki na cytologię, mimo że prosiłam, twierdząc, ze jest to badanie płatne, co jest nieprawdą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
To badanie jest badaniem płatnym jeżeli nie spełnia się wymogów np nie ukończony próg 25 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr.kobierska-Królikowska ma dyżury na porodowce polecam super babka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecicie jeszcze kogos kto przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupoty! Bez względu na wiek jest bezpłatne. Miałam je w wieku 18 lat za darmo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

witam, podbijam temat!
również szukam ginekologa do poprowadzenia ciąży, który przyjmuje na klinicznej.
Czy mogę liczyć na aktualne opinie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Boćkowski. Właśnie urodziłam - prowadziłam u niego ciążę i przyjmował także mój poród. Duża wiedza choć sposób bycia specyficzny, nie każdemu przypadnie do gustu. Konkretny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Katarzyna stefańczyk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr boćkowski. Bardzo doświadczony , wyrozumiały cierpliwy lekarz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr. Olszewską. Prowadzę u niej ciążę i złego słowa nie można o Pani Doktor powiedzieć. W trakcie ciąży dwie hospitalizacje na Klinicznej i za każdym razem zainteresowanie pacjentką pomimo, iż pracuje na innym oddziale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbijam- kogo polecacie z klinicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry